StockVS

NYSE · Vastgoeddiensten · USD

RE/MAX Holdings, Inc. (RMAX) Aandelenanalyse

RE/MAX Holdings, Inc. (RMAX) is een Vastgoeddiensten-aandeel dat noteert op NYSE in Amerikaanse dollar.

RMAX

$ 12,36

−$ 1,26 (−9.25%)

Laatste transactie 24 augustus 2026

Vergelijk

Koersverloop

Beweeg over de grafiek voor de dagelijkse slotkoers. De stippellijn markeert de opening van de periode.

RMAX vergelijken met… →

RMAX Kerncijfers

Per 24 aug 2026
Handel
Opening
$ 13,50
Vorige slotkoers
$ 13,62
Dagbereik
11,28–13,44
52-weeksbereik
5,46–14,63
Volume
2.57M
BètaHoeveel de koers beweegt ten opzichte van de markt. 1,0 beweegt mee; hoger schommelt meer, lager minder.
1.84
Waardering
Marktkapitalisatie
$ 681,16 mln.
K/W-verhouding
niet winstgevend
Verwachte K/WKoers gedeeld door de verwachte winst voor het komende jaar in plaats van het afgelopen jaar.
7.45
K/O-verhoudingMarktwaarde gedeeld door de jaaromzet. Nuttig bij nog niet winstgevende bedrijven zonder K/W.
2.41
WPA (12 mnd)Winst per aandeel over de afgelopen twaalf maanden.
−0.41
Cijfers (boekjaar)
Omzet (boekjaar)
$ 291,60 mln.−5.23%
Nettowinst (boekjaar)
$ 8,15 mln.+14.46%
WinstmargeHet deel van de omzet dat na alle kosten en belastingen als winst overblijft.
−3.04%
Uitstaande aandelenHet totale aantal aandelen in handen van beleggers. De marktwaarde is dit getal maal de koers.
21.32M
Rendement 1 jaar
+33.33%
Dividend en data
Cijferdatum
5 november 2026geschat
Gem. Volume
457.97K

Alleen kengetallen die het bedrijf rapporteert worden getoond. Gegevens verstrekt door Yahoo Finance via yfinance. Dagelijks bijgewerkt.

RMAX Rendement per kalenderjaar

Kalenderjaarrendementen berekend op dagelijkse slotkoersen. Deeljaren worden gedempt weergegeven en gemarkeerd met een sterretje.

JaarRendement
2026 (deeljaar)+62.85%
2025−28.87%
2024−19.95%
2023−25.77%
2022−36.50%
2021−13.88%
2020−2.74%
2019+28.28%
2018−35.47%
2017−12.28%
2016 (deeljaar)+30.07%

Per 24 augustus 2026.

RMAX Omzet en winst per boekjaar

Einde boekjaar: december
BoekjaarOmzetNettowinstNettomarge
2025$ 291,60 mln.$ 8,15 mln.2.8%
2024$ 307,69 mln.$ 7,12 mln.2.3%
2023$ 325,67 mln.−$ 69,02 mln.−21.2%
2022$ 353,39 mln.$ 6,11 mln.1.7%
BoekjaarOmzetBrutowinstBedrijfsresultaatNettowinstNettomarge
2025$ 291,60 mln.$ 218,77 mln.$ 45,50 mln.$ 8,15 mln.2.8%
2024$ 307,69 mln.$ 228,70 mln.$ 45,66 mln.$ 7,12 mln.2.3%
2023$ 325,67 mln.$ 241,81 mln.$ 63,15 mln.−$ 69,02 mln.−21.2%
2022$ 353,39 mln.$ 263,07 mln.$ 54,02 mln.$ 6,11 mln.1.7%

Jaarcijfers zoals gerapporteerd, in de rapportagevaluta van het bedrijf. Per 31 december 2025.

Waardering van RMAX versus de Vastgoeddiensten-mediaan

Mediaan van 61 aandelen
KengetalRMAXVastgoeddiensten-mediaanT.o.v. mediaan
K/O-verhouding2.411.7438% hoger
Winstmarge−3.04%0.00%3.0 ppt lager

Medianen over 61 Vastgoeddiensten-aandelen die het kengetal rapporteren. Medianen, geen gemiddelden, zodat één uitschieter ze niet verschuift. Per 4 september 2026.

Laatste Nieuws

Nieuws geleverd door externe bronnen. Geen financieel advies.

Analyse

Uit de data

Bedrijfsoverzicht

De markt waardeert RE/MAX Holdings, Inc. (RMAX) op $ 681,16 mln. Het bedrijf is ingedeeld in de branche Vastgoeddiensten, binnen de sector Vastgoed. Het bedrijf meldt een personeelsbestand van 519.

Het vastgelegde 52-weeksbereik loopt van $ 5,46 tot $ 14,63. De meest recente vastgelegde slotkoers voor RMAX is $ 12,36, van 24 augustus 2026. Dat is $ −1,26 (−9,25%) ten opzichte van de vorige slotkoers. De laatste slotkoers ligt 126,37% boven dat 52-weken laag.

Financiële gezondheid

De omzet over boekjaar 2025 kwam uit op $ 291,60 mln. Ten opzichte van het voorgaande boekjaartotaal van $ 307,69 mln. is dat een verandering van −5,23%. De nettowinst over hetzelfde jaar bedroeg $ 8,15 mln. Dat is +14,46% ten opzichte van het voorgaande boekjaar. De winstmarge ligt op −3,04%. Dat is 3 procentpunt onder de Vastgoeddiensten-mediaan van 0%. De winst per aandeel over de afgelopen twaalf maanden bedraagt −0,41.

Over de 4 boekjaren in de gegevens beweegt de omzet van $ 353,39 mln. in 2022 naar $ 291,60 mln. in 2025. Het aantal boekjaren in de gegevens is 4, waarvan 3 met een positief nettoresultaat.

Waarderingsbeoordeling

De gegevens tonen een negatieve winst over de afgelopen twaalf maanden, waardoor geen koers-winstverhouding wordt gepubliceerd. De vastgelegde verwachte K/W is 7,45. Afgezet tegen de omzet noteren de aandelen tegen 2,41 keer de omzet. Op koers-omzetverhouding is dat 38,16% boven de Vastgoeddiensten-mediaan van 1,74. De hier genoemde medianen zijn berekend over 61 Vastgoeddiensten-bedrijven die de maatstaf rapporteren.

De gerapporteerde bèta is 1,84. De dagrendementen over 10 jaar leiden geannualiseerd tot een volatiliteit van 48,51%. Over de afgelopen twaalf maanden bedraagt het koersrendement +33,33%. Gemeten over 10 jaar komt dat neer op −9,70% per jaar bij herbelegging.

Groei & inkomen

De gegevens tonen geen dividend voor RMAX.

Sinds het begin van 2026 bedraagt de koersverandering +62,85%. Van de volledige kalenderjaren in de gegevens leverde 2019 +28,28% op en 2022 −36,50%. De gegevens bevatten 9 volledige kalenderjaren, waarvan 1 met een plus.

Vergelijking met sectorgenoten

RE/MAX Holdings, Inc. (RMAX) is actief in de Vastgoeddiensten-sector. Zo verhoudt het zich tot de naaste sectorgenoten op basis van marktkapitalisatie:

Bedrijf Ticker Marktkapitalisatie K/W-verhouding
RE/MAX Holdings, Inc. RMAX $ 681,16 mln.
CBRE Group, Inc. CBRE $ 42,81 mld. 33.8
KE Holdings Inc. BEKE $ 19,76 mld. 28.4
Jones Lang LaSalle Incorporated JLL $ 16,67 mld. 17.4

De gemiddelde K/W-verhouding in de Vastgoeddiensten-sector is 15.3x. RE/MAX Holdings, Inc. heeft geen K/W-verhouding omdat het bedrijf momenteel niet winstgevend is.

Alle cijfers hierboven worden bij elke nachtelijke herbouw uit de gegevens van deze pagina gelezen. Alleen ter informatie, geen financieel advies. Per 24 augustus 2026.

Gerelateerde Vastgoeddiensten Aandelen

Alle Vastgoeddiensten aandelen bekijken →

Populaire Vastgoed aandelen

Bekijk alle Vastgoed aandelen →

Over RE/MAX Holdings, Inc.

As of August 24, 2026, RE/MAX Holdings, Inc. was acquired by The Real Brokerage Inc. RE/MAX Holdings, Inc. operates as a franchisor of real estate brokerage services in the United States, Canada, and internationally. The company operates through three segments: Real Estate, Mortgage, and Marketing Funds. The Real Estate segment comprises real estate brokerage franchising services under the RE/MAX brand name, as well as with corporate-wide shared services. The Mortgage segment provides brokerage franchising services to real estate brokers, real estate professionals, mortgage professionals, and other investors under the Motto Mortgage brand name; and mortgage loan processing software and services under the wemlo brand name. The Marketing Funds segment manages marketing campaigns and agent marketing technology. The company also provides the BoldTrail platform, which integrates a suite of digital products that enables agents, brokers, and teams to establish, manage, and grow client relationships; and the RE/MAX University platform, a learning hub designed to help each agent with their professional. RE/MAX Holdings, Inc. was founded in 1973 and is headquartered in Denver, Colorado.

Bedrijfsbeschrijving wordt in het Engels weergegeven.

Bezoek website →