StockVS

NYSE · Usługi Nieruchomości · USD

RE/MAX Holdings, Inc. (RMAX) Analiza akcji

RE/MAX Holdings, Inc. (RMAX) to akcje z branży Usługi Nieruchomości notowane na NYSE w walucie dolar amerykański.

RMAX

12,36 $

−1,26 $ (−9.25%)

Ostatnia transakcja 24 sierpnia 2026

Porównaj

Historia Cen

Najedź kursorem, aby zobaczyć kurs zamknięcia z danego dnia. Linia przerywana oznacza otwarcie okresu.

Porównaj RMAX z… →

Kluczowe statystyki RMAX

Stan na 24 sie 2026
Notowania
Otwarcie
13,50 $
Poprzednie zamknięcie
13,62 $
Zakres dnia
11,28–13,44
Zakres 52 tygodni
5,46–14,63
Wolumen
2.57M
BetaJak bardzo kurs porusza się względem rynku. 1,0 zgodnie z rynkiem, powyżej mocniej, poniżej słabiej.
1.84
Wycena
Kapitalizacja
681,16 mln $
Wskaźnik C/Z
nierentowna
Prognozowane C/ZKurs akcji podzielony przez prognozowany zysk na nadchodzący rok, a nie miniony.
7.45
Wskaźnik C/PWartość rynkowa podzielona przez roczne przychody. Przydatny dla spółek bez zysku, gdzie nie ma C/Z.
2.41
EPS (12 mies.)Zysk przypadający na jedną akcję za ostatnie dwanaście miesięcy.
−0.41
Finanse (rok obrotowy)
Przychody (rok obr.)
291,60 mln $−5.23%
Zysk netto (rok obr.)
8,15 mln $+14.46%
Marża zyskuCzęść przychodów pozostająca jako zysk po wszystkich kosztach i podatkach.
−3.04%
Akcje w obrocieŁączna liczba akcji w rękach inwestorów. Wartość rynkowa to ta liczba pomnożona przez kurs.
21.32M
Zwrot 1-roczny
+33.33%
Dywidenda i daty
Data wyników
5 listopada 2026szacowana
Śr. Wolumen
457.97K

Pokazujemy tylko wskaźniki raportowane przez spółkę. Dane dostarczane przez Yahoo Finance za pośrednictwem yfinance. Aktualizowane codziennie.

Stopa zwrotu RMAX w latach

Stopy zwrotu za lata kalendarzowe liczone z dziennych kursów zamknięcia. Lata niepełne są wyszarzone i oznaczone gwiazdką.

RokStopa zwrotu
2026 (rok niepełny)+62.85%
2025−28.87%
2024−19.95%
2023−25.77%
2022−36.50%
2021−13.88%
2020−2.74%
2019+28.28%
2018−35.47%
2017−12.28%
2016 (rok niepełny)+30.07%

Stan na 24 sierpnia 2026.

Przychody i zyski RMAX według roku obrotowego

Koniec roku obrotowego: grudzień
Rok obrotowyPrzychodyZysk nettoMarża netto
2025291,60 mln $8,15 mln $2.8%
2024307,69 mln $7,12 mln $2.3%
2023325,67 mln $−69,02 mln $−21.2%
2022353,39 mln $6,11 mln $1.7%
Rok obrotowyPrzychodyZysk bruttoZysk operacyjnyZysk nettoMarża netto
2025291,60 mln $218,77 mln $45,50 mln $8,15 mln $2.8%
2024307,69 mln $228,70 mln $45,66 mln $7,12 mln $2.3%
2023325,67 mln $241,81 mln $63,15 mln $−69,02 mln $−21.2%
2022353,39 mln $263,07 mln $54,02 mln $6,11 mln $1.7%

Dane roczne zgodnie ze sprawozdaniem, w walucie sprawozdawczej spółki. Stan na 31 grudnia 2025.

Wycena RMAX wobec mediany branży Usługi Nieruchomości

Mediana z 61 akcji
WskaźnikRMAXMediana Usługi NieruchomościWobec mediany
Wskaźnik C/P2.411.7438% powyżej
Marża zysku−3.04%0.00%3.0 pkt proc. poniżej

Mediany dla 61 akcji Usługi Nieruchomości raportujących wskaźnik. Mediany, nie średnie, więc jedna wartość odstająca ich nie zaburzy. Stan na 4 września 2026.

Najnowsze Wiadomości

Wiadomości dostarczane przez źródła zewnętrzne. Nie stanowi porady finansowej.

Analiza

Z danych

Przegląd firmy

Rynek wycenia RE/MAX Holdings, Inc. (RMAX) na 681,16 mln $. Spółka jest zaklasyfikowana do branży Usługi Nieruchomości w sektorze Nieruchomości. Spółka podaje zatrudnienie na poziomie 519 osób.

Zapisany zakres z 52 tygodni obejmuje wartości od 5,46 $ do 14,63 $. Najnowszy zapisany kurs zamknięcia dla RMAX to 12,36 $ z dnia 24 sierpnia 2026. To −1,26 $ (−9,25%) wobec poprzedniego zamknięcia. Ostatnie zamknięcie znajduje się 126,37% powyżej tego minimum z 52 tygodni.

Kondycja finansowa

Przychody za rok obrotowy 2025 wyniosły 291,60 mln $. Wobec wartości 307,69 mln $ z poprzedniego roku obrotowego oznacza to zmianę o −5,23%. Zysk netto w tym samym roku wyniósł 8,15 mln $. To +14,46% wobec poprzedniego roku obrotowego. Marża zysku kształtuje się na poziomie −3,04%. To o 3 pkt proc. mniej niż mediana branży Usługi Nieruchomości, która wynosi 0%. Zysk na akcję z ostatnich dwunastu miesięcy wynosi −0,41.

W 4 latach obrotowych ujętych w zapisie przychody zmieniają się z 353,39 mln $ w 2022 na 291,60 mln $ w 2025. Liczba lat obrotowych ujętych w zapisie wynosi 4, a liczba lat z dodatnim wynikiem netto — 3.

Ocena wyceny

Zapis wskazuje ujemny wynik za ostatnie dwanaście miesięcy, więc wskaźnik cena/zysk nie jest publikowany. Zapisane prognozowane C/Z wynosi 7,45. W odniesieniu do przychodów akcje notowane są na poziomie 2,41-krotności przychodów. W przypadku wskaźnika cena/przychody to 38,16% powyżej mediany branży Usługi Nieruchomości, która wynosi 1,74. Podane mediany obliczono na podstawie 61 spółek z branży Usługi Nieruchomości, które raportują ten wskaźnik.

Raportowana beta wynosi 1,84. Dzienne stopy zwrotu z okresu (10 lat) dają po zannualizowaniu zmienność 48,51%. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy stopa zwrotu z kursu wyniosła +33,33%. Po przeliczeniu okresu (10 lat) na skalę roczną daje to −9,70%.

Wzrost i dochód

Zapis nie wykazuje dywidendy dla RMAX.

Od początku 2026 kurs zmienił się o +62,85%. Wśród pełnych lat kalendarzowych w zapisie 2019 przyniósł +28,28%, a 2022 przyniósł −36,50%. Liczba pełnych lat kalendarzowych w zapisie wynosi 9, a liczba lat zakończonych wzrostem — 1.

Porównanie z konkurencją

RE/MAX Holdings, Inc. (RMAX) działa w branży Usługi Nieruchomości. Oto porównanie z najbliższymi konkurentami pod względem kapitalizacji rynkowej:

Firma Ticker Kapitalizacja Wskaźnik C/Z
RE/MAX Holdings, Inc. RMAX 681,16 mln $
CBRE Group, Inc. CBRE 42,81 mld $ 33.8
KE Holdings Inc. BEKE 19,76 mld $ 28.4
Jones Lang LaSalle Incorporated JLL 16,67 mld $ 17.4

Średni wskaźnik C/Z w branży Usługi Nieruchomości wynosi 15.3x. RE/MAX Holdings, Inc. nie ma wskaźnika C/Z, ponieważ obecnie nie jest rentowna.

Wszystkie powyższe liczby są odczytywane z danych tej strony przy każdej nocnej przebudowie. Wyłącznie w celach informacyjnych, nie stanowi porady finansowej. Stan na 24 sierpnia 2026.

Powiązane Akcje Usługi Nieruchomości

Zobacz wszystkie akcje Usługi Nieruchomości →

Popularne akcje Nieruchomości

Zobacz wszystkie akcje Nieruchomości →

O RE/MAX Holdings, Inc.

As of August 24, 2026, RE/MAX Holdings, Inc. was acquired by The Real Brokerage Inc. RE/MAX Holdings, Inc. operates as a franchisor of real estate brokerage services in the United States, Canada, and internationally. The company operates through three segments: Real Estate, Mortgage, and Marketing Funds. The Real Estate segment comprises real estate brokerage franchising services under the RE/MAX brand name, as well as with corporate-wide shared services. The Mortgage segment provides brokerage franchising services to real estate brokers, real estate professionals, mortgage professionals, and other investors under the Motto Mortgage brand name; and mortgage loan processing software and services under the wemlo brand name. The Marketing Funds segment manages marketing campaigns and agent marketing technology. The company also provides the BoldTrail platform, which integrates a suite of digital products that enables agents, brokers, and teams to establish, manage, and grow client relationships; and the RE/MAX University platform, a learning hub designed to help each agent with their professional. RE/MAX Holdings, Inc. was founded in 1973 and is headquartered in Denver, Colorado.

Opis firmy jest wyświetlany po angielsku.

Odwiedź stronę →