StockVS

NASDAQ · Części Samochodowe · USD

REE Automotive Ltd. (REE) Analiza akcji

REE Automotive Ltd. (REE) to akcje z branży Części Samochodowe notowane na NASDAQ w walucie dolar amerykański.

REE

0,08 $

−0,31 $ (−80.21%)

Ostatnia transakcja 14 lipca 2026

Porównaj

Historia Cen

Najedź kursorem, aby zobaczyć kurs zamknięcia z danego dnia. Linia przerywana oznacza otwarcie okresu.

Porównaj REE z… →

Kluczowe statystyki REE

Stan na 14 lip 2026
Notowania
Otwarcie
0,08 $
Poprzednie zamknięcie
0,39 $
Zakres 52 tygodni
0,33–1,76
BetaJak bardzo kurs porusza się względem rynku. 1,0 zgodnie z rynkiem, powyżej mocniej, poniżej słabiej.
2.41
Wycena
Kapitalizacja
10,77 mln $
Wskaźnik C/Z
nierentowna
Wskaźnik C/PWartość rynkowa podzielona przez roczne przychody. Przydatny dla spółek bez zysku, gdzie nie ma C/Z.
8.30
EPS (12 mies.)Zysk przypadający na jedną akcję za ostatnie dwanaście miesięcy.
−1.74
Finanse (rok obrotowy)
Przychody (rok obr.)
1,30 mln $+608.74%
Zysk netto (rok obr.)
−55,81 mln $
Marża zyskuCzęść przychodów pozostająca jako zysk po wszystkich kosztach i podatkach.
0.00%
Zwrot 1-roczny
−88.76%
Dywidenda i daty
Śr. Wolumen
48.06K

Pokazujemy tylko wskaźniki raportowane przez spółkę. Dane dostarczane przez Yahoo Finance za pośrednictwem yfinance. Aktualizowane codziennie.

Stopa zwrotu REE w latach

Stopy zwrotu za lata kalendarzowe liczone z dziennych kursów zamknięcia. Lata niepełne są wyszarzone i oznaczone gwiazdką.

RokStopa zwrotu
2026 (rok niepełny)−89.52%
2025−90.94%

Stan na 14 lipca 2026.

Przychody i zyski REE według roku obrotowego

Koniec roku obrotowego: grudzień
Rok obrotowyPrzychodyZysk nettoMarża netto
20251,30 mln $−55,81 mln $−4302.8%
2024183,00 tys. $−111,75 mln $−61067.8%
20231,61 mln $−114,21 mln $−7102.5%
20220,00 $−107,42 mln $
Rok obrotowyPrzychodyZysk bruttoZysk operacyjnyZysk nettoMarża netto
20251,30 mln $−16,27 mln $−81,69 mln $−55,81 mln $−4302.8%
2024183,00 tys. $−3,50 mln $−79,13 mln $−111,75 mln $−61067.8%
20231,61 mln $−1,66 mln $−119,89 mln $−114,21 mln $−7102.5%
20220,00 $−547,00 tys. $−127,97 mln $−107,42 mln $

Dane roczne zgodnie ze sprawozdaniem, w walucie sprawozdawczej spółki. Stan na 31 grudnia 2025.

Wycena REE wobec mediany branży Części Samochodowe

Mediana z 61 akcji
WskaźnikREEMediana Części SamochodoweWobec mediany
Wskaźnik C/P8.300.6113.6x mediana
Marża zysku0.00%1.68%1.7 pkt proc. poniżej

Mediany dla 61 akcji Części Samochodowe raportujących wskaźnik. Mediany, nie średnie, więc jedna wartość odstająca ich nie zaburzy. Stan na 4 września 2026.

Analiza

Z danych

Przegląd firmy

Przy ostatnim kursie zamknięcia kapitalizacja REE Automotive Ltd. (REE) wynosi 10,77 mln $. Spółka jest zaklasyfikowana do branży Części Samochodowe w sektorze Konsumpcja Cykliczna. Spółka podaje zatrudnienie na poziomie 127 osób.

Ostatnie zamknięcie REE wyniosło 0,08 $ w dniu 14 lipca 2026. To −0,31 $ (−80,21%) wobec poprzedniego zamknięcia. Zapisany zakres z 52 tygodni obejmuje wartości od 0,33 $ do 1,76 $.

Kondycja finansowa

W roku obrotowym 2025 spółka REE Automotive Ltd. wykazała przychody w wysokości 1,30 mln $. Wobec wartości 183,00 tys. $ z poprzedniego roku obrotowego oznacza to zmianę o +608,74%. Ten sam rok zamknął się stratą netto w wysokości 55,81 mln $. Marża zysku kształtuje się na poziomie 0%. To o 1,7 pkt proc. mniej niż mediana branży Części Samochodowe, która wynosi 1,68%. W ujęciu kroczącym zysk na akcję wynosi −1,74.

W 4 latach obrotowych ujętych w zapisie przychody zmieniają się z 0,00 $ w 2022 na 1,30 mln $ w 2025. Liczba lat obrotowych ujętych w zapisie wynosi 4, a liczba lat z dodatnim wynikiem netto — 0.

Ocena wyceny

Kroczący wskaźnik C/Z nie ma zastosowania: ostatni raportowany wynik jest ujemny. W odniesieniu do przychodów akcje notowane są na poziomie 8,3-krotności przychodów. W przypadku wskaźnika cena/przychody to 13,6-krotność mediany branży Części Samochodowe, która wynosi 0,61. Podane mediany obliczono na podstawie 61 spółek z branży Części Samochodowe, które raportują ten wskaźnik.

Raportowana beta wynosi 2,41. Dzienne stopy zwrotu z okresu (1 rok) dają po zannualizowaniu zmienność 124,86%. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy stopa zwrotu z kursu wyniosła −88,76%.

Wzrost i dochód

Zapis nie wykazuje dywidendy dla REE.

Zapis obejmuje jeden pełny rok kalendarzowy, 2025, ze stopą zwrotu −90,94%. Rok 2026 jeszcze trwa, a zmiana kursu od jego początku wynosi −89,52%.

Porównanie z konkurencją

REE Automotive Ltd. (REE) działa w branży Części Samochodowe. Oto porównanie z najbliższymi konkurentami pod względem kapitalizacji rynkowej:

Firma Ticker Kapitalizacja Wskaźnik C/Z
REE Automotive Ltd. REE 10,77 mln $
O'Reilly Automotive, Inc. ORLY 71,10 mld $ 27.9
Magna International Inc. MG.TO 25,51 mld $ 25.3
Hesai Group HSAI 23,75 mld $ 37.8

Średni wskaźnik C/Z w branży Części Samochodowe wynosi 19.8x. REE Automotive Ltd. nie ma wskaźnika C/Z, ponieważ obecnie nie jest rentowna.

Wszystkie powyższe liczby są odczytywane z danych tej strony przy każdej nocnej przebudowie. Wyłącznie w celach informacyjnych, nie stanowi porady finansowej. Stan na 14 lipca 2026.

Powiązane Akcje Części Samochodowe

Zobacz wszystkie akcje Części Samochodowe →

Popularne akcje Konsumpcja Cykliczna

Zobacz wszystkie akcje Konsumpcja Cykliczna →

O REE Automotive Ltd.

REE Automotive Ltd. operates as an automotive technology company in France, the United Kingdom, the United States, Germany, and internationally. The company offers a range of electric and software-defined vehicle (SDV) solutions, including X-by-Wire systems, software services, commercial EVs, and stripped chassis; and REEcorner module, a compact module that integrates critical vehicle drive components, such as steering, braking, suspension, powertrain, and control between the chassis and the wheel. It also provides P7-S Strip Chassis for commercial delivery vehicles, autonomous vehicles, and walk-in vans; and P7-C Chassis Cab and Cutway Chassis, a class 4 and 5 chassis cab fully electric commercial truck for delivery and a range of vocational applications. It serves original equipment manufacturers, delivery and logistic fleets, dealers, e-commerce retailers, new mobility players, mobility-as-a-service providers, and autonomous drive companies. The company is headquartered in Herzliya, Israel.

Opis firmy jest wyświetlany po angielsku.

Odwiedź stronę →