StockVS

NASDAQ · Auto-onderdelen · USD

REE Automotive Ltd. (REE) Aandelenanalyse

REE Automotive Ltd. (REE) is een Auto-onderdelen-aandeel dat noteert op NASDAQ in Amerikaanse dollar.

REE

$ 0,08

−$ 0,31 (−80.21%)

Laatste transactie 14 juli 2026

Vergelijk

Koersverloop

Beweeg over de grafiek voor de dagelijkse slotkoers. De stippellijn markeert de opening van de periode.

REE vergelijken met… →

REE Kerncijfers

Per 14 jul 2026
Handel
Opening
$ 0,08
Vorige slotkoers
$ 0,39
52-weeksbereik
0,33–1,76
BètaHoeveel de koers beweegt ten opzichte van de markt. 1,0 beweegt mee; hoger schommelt meer, lager minder.
2.41
Waardering
Marktkapitalisatie
$ 10,77 mln.
K/W-verhouding
niet winstgevend
K/O-verhoudingMarktwaarde gedeeld door de jaaromzet. Nuttig bij nog niet winstgevende bedrijven zonder K/W.
8.30
WPA (12 mnd)Winst per aandeel over de afgelopen twaalf maanden.
−1.74
Cijfers (boekjaar)
Omzet (boekjaar)
$ 1,30 mln.+608.74%
Nettowinst (boekjaar)
−$ 55,81 mln.
WinstmargeHet deel van de omzet dat na alle kosten en belastingen als winst overblijft.
0.00%
Rendement 1 jaar
−88.76%
Dividend en data
Gem. Volume
48.06K

Alleen kengetallen die het bedrijf rapporteert worden getoond. Gegevens verstrekt door Yahoo Finance via yfinance. Dagelijks bijgewerkt.

REE Rendement per kalenderjaar

Kalenderjaarrendementen berekend op dagelijkse slotkoersen. Deeljaren worden gedempt weergegeven en gemarkeerd met een sterretje.

JaarRendement
2026 (deeljaar)−89.52%
2025−90.94%

Per 14 juli 2026.

REE Omzet en winst per boekjaar

Einde boekjaar: december
BoekjaarOmzetNettowinstNettomarge
2025$ 1,30 mln.−$ 55,81 mln.−4302.8%
2024$ 183,00K−$ 111,75 mln.−61067.8%
2023$ 1,61 mln.−$ 114,21 mln.−7102.5%
2022$ 0,00−$ 107,42 mln.
BoekjaarOmzetBrutowinstBedrijfsresultaatNettowinstNettomarge
2025$ 1,30 mln.−$ 16,27 mln.−$ 81,69 mln.−$ 55,81 mln.−4302.8%
2024$ 183,00K−$ 3,50 mln.−$ 79,13 mln.−$ 111,75 mln.−61067.8%
2023$ 1,61 mln.−$ 1,66 mln.−$ 119,89 mln.−$ 114,21 mln.−7102.5%
2022$ 0,00−$ 547,00K−$ 127,97 mln.−$ 107,42 mln.

Jaarcijfers zoals gerapporteerd, in de rapportagevaluta van het bedrijf. Per 31 december 2025.

Waardering van REE versus de Auto-onderdelen-mediaan

Mediaan van 61 aandelen
KengetalREEAuto-onderdelen-mediaanT.o.v. mediaan
K/O-verhouding8.300.6113.6x de mediaan
Winstmarge0.00%1.68%1.7 ppt lager

Medianen over 61 Auto-onderdelen-aandelen die het kengetal rapporteren. Medianen, geen gemiddelden, zodat één uitschieter ze niet verschuift. Per 4 september 2026.

Analyse

Uit de data

Bedrijfsoverzicht

REE Automotive Ltd. (REE) komt op de laatste slotkoers uit op $ 10,77 mln. Het bedrijf is ingedeeld in de branche Auto-onderdelen, binnen de sector Cyclische Consumptie. Het bedrijf meldt een personeelsbestand van 127.

REE sloot voor het laatst op $ 0,08 op 14 juli 2026. Dat is $ −0,31 (−80,21%) ten opzichte van de vorige slotkoers. Het vastgelegde 52-weeksbereik loopt van $ 0,33 tot $ 1,76.

Financiële gezondheid

In boekjaar 2025 rapporteerde REE Automotive Ltd. een omzet van $ 1,30 mln. Ten opzichte van het voorgaande boekjaartotaal van $ 183,00K is dat een verandering van +608,74%. Hetzelfde jaar werd afgesloten met een nettoverlies van $ 55,81 mln. De winstmarge ligt op 0%. Dat is 1,7 procentpunt onder de Auto-onderdelen-mediaan van 1,68%. Op voortschrijdende basis komt de winst per aandeel uit op −1,74.

Over de 4 boekjaren in de gegevens beweegt de omzet van $ 0,00 in 2022 naar $ 1,30 mln. in 2025. Het aantal boekjaren in de gegevens is 4, waarvan 0 met een positief nettoresultaat.

Waarderingsbeoordeling

Er geldt geen K/W-verhouding: het laatst gerapporteerde winstcijfer is negatief. Afgezet tegen de omzet noteren de aandelen tegen 8,3 keer de omzet. Op koers-omzetverhouding is dat 13,6 keer de Auto-onderdelen-mediaan van 0,61. De hier genoemde medianen zijn berekend over 61 Auto-onderdelen-bedrijven die de maatstaf rapporteren.

De gerapporteerde bèta is 2,41. De dagrendementen over 1 jaar leiden geannualiseerd tot een volatiliteit van 124,86%. Over de afgelopen twaalf maanden bedraagt het koersrendement −88,76%.

Groei & inkomen

De gegevens tonen geen dividend voor REE.

De gegevens bevatten één volledig kalenderjaar, 2025, met een rendement van −90,94%. 2026 loopt nog; sinds het begin van het jaar is de koersverandering −89,52%.

Vergelijking met sectorgenoten

REE Automotive Ltd. (REE) is actief in de Auto-onderdelen-sector. Zo verhoudt het zich tot de naaste sectorgenoten op basis van marktkapitalisatie:

Bedrijf Ticker Marktkapitalisatie K/W-verhouding
REE Automotive Ltd. REE $ 10,77 mln.
O'Reilly Automotive, Inc. ORLY $ 71,10 mld. 27.9
Magna International Inc. MG.TO $ 25,51 mld. 25.3
Hesai Group HSAI $ 23,75 mld. 37.8

De gemiddelde K/W-verhouding in de Auto-onderdelen-sector is 19.8x. REE Automotive Ltd. heeft geen K/W-verhouding omdat het bedrijf momenteel niet winstgevend is.

Alle cijfers hierboven worden bij elke nachtelijke herbouw uit de gegevens van deze pagina gelezen. Alleen ter informatie, geen financieel advies. Per 14 juli 2026.

Gerelateerde Auto-onderdelen Aandelen

Alle Auto-onderdelen aandelen bekijken →

Populaire Cyclische Consumptie aandelen

Bekijk alle Cyclische Consumptie aandelen →

Over REE Automotive Ltd.

REE Automotive Ltd. operates as an automotive technology company in France, the United Kingdom, the United States, Germany, and internationally. The company offers a range of electric and software-defined vehicle (SDV) solutions, including X-by-Wire systems, software services, commercial EVs, and stripped chassis; and REEcorner module, a compact module that integrates critical vehicle drive components, such as steering, braking, suspension, powertrain, and control between the chassis and the wheel. It also provides P7-S Strip Chassis for commercial delivery vehicles, autonomous vehicles, and walk-in vans; and P7-C Chassis Cab and Cutway Chassis, a class 4 and 5 chassis cab fully electric commercial truck for delivery and a range of vocational applications. It serves original equipment manufacturers, delivery and logistic fleets, dealers, e-commerce retailers, new mobility players, mobility-as-a-service providers, and autonomous drive companies. The company is headquartered in Herzliya, Israel.

Bedrijfsbeschrijving wordt in het Engels weergegeven.

Bezoek website →