StockVS

NASDAQ · Sprzęt i Usługi Naftowe i Gazowe · USD

NCS Multistage Holdings, Inc. (NCSM) Analiza akcji

NCS Multistage Holdings, Inc. (NCSM) to akcje z branży Sprzęt i Usługi Naftowe i Gazowe notowane na NASDAQ w walucie dolar amerykański.

NCSM

53,35 $

0,00 $ (0.00%)

2 wrz 2026 · Zamknięcie rynku

Porównaj

Historia Cen

Najedź kursorem, aby zobaczyć kurs zamknięcia z danego dnia. Linia przerywana oznacza otwarcie okresu.

Porównaj NCSM z… →

Kluczowe statystyki NCSM

Stan na 2 wrz 2026
Notowania
Otwarcie
53,35 $
Poprzednie zamknięcie
53,35 $
Zakres 52 tygodni
34,06–87,36
BetaJak bardzo kurs porusza się względem rynku. 1,0 zgodnie z rynkiem, powyżej mocniej, poniżej słabiej.
0.21
Wycena
Kapitalizacja
140,02 mln $
Wskaźnik C/Z
10.80
Prognozowane C/ZKurs akcji podzielony przez prognozowany zysk na nadchodzący rok, a nie miniony.
18.59
Wskaźnik C/PWartość rynkowa podzielona przez roczne przychody. Przydatny dla spółek bez zysku, gdzie nie ma C/Z.
0.77
EPS (12 mies.)Zysk przypadający na jedną akcję za ostatnie dwanaście miesięcy.
4.94
Finanse (rok obrotowy)
Przychody (rok obr.)
183,63 mln $+12.96%
Zysk netto (rok obr.)
23,75 mln $+260.20%
Marża zyskuCzęść przychodów pozostająca jako zysk po wszystkich kosztach i podatkach.
7.61%
Akcje w obrocieŁączna liczba akcji w rękach inwestorów. Wartość rynkowa to ta liczba pomnożona przez kurs.
2.62M
Zwrot 1-roczny
+20.89%
Dywidenda i daty
Data wyników
28 października 2026szacowana
Śr. Wolumen
11.61K

Pokazujemy tylko wskaźniki raportowane przez spółkę. Dane dostarczane przez Yahoo Finance za pośrednictwem yfinance. Aktualizowane codziennie.

Stopa zwrotu NCSM w latach

Stopy zwrotu za lata kalendarzowe liczone z dziennych kursów zamknięcia. Lata niepełne są wyszarzone i oznaczone gwiazdką.

RokStopa zwrotu
2026 (rok niepełny)+35.10%
2025+52.12%
2024+45.43%
2023−28.60%
2022−13.76%
2021+28.79%
2020−46.40%
2019−58.74%
2018−65.47%
2017 (rok niepełny)−26.34%

Stan na 2 września 2026.

Przychody i zyski NCSM według roku obrotowego

Koniec roku obrotowego: grudzień
Rok obrotowyPrzychodyZysk nettoMarża netto
2025183,63 mln $23,75 mln $12.9%
2024162,56 mln $6,59 mln $4.1%
2023142,47 mln $−3,15 mln $−2.2%
2022155,63 mln $−1,10 mln $−0.7%
Rok obrotowyPrzychodyZysk bruttoZysk operacyjnyZysk nettoMarża netto
2025183,63 mln $69,54 mln $10,70 mln $23,75 mln $12.9%
2024162,56 mln $62,15 mln $4,33 mln $6,59 mln $4.1%
2023142,47 mln $50,99 mln $−5,53 mln $−3,15 mln $−2.2%
2022155,63 mln $56,09 mln $−2,25 mln $−1,10 mln $−0.7%

Dane roczne zgodnie ze sprawozdaniem, w walucie sprawozdawczej spółki. Stan na 31 grudnia 2025.

Wycena NCSM wobec mediany branży Sprzęt i Usługi Naftowe i Gazowe

Mediana z 66 akcji
WskaźnikNCSMMediana Sprzęt i Usługi Naftowe i GazoweWobec mediany
C/Z10.8024.1155% poniżej
Wskaźnik C/P0.771.4145% poniżej
Marża zysku7.61%4.89%2.7 pkt proc. powyżej

Mediany dla 66 akcji Sprzęt i Usługi Naftowe i Gazowe raportujących wskaźnik. Mediany, nie średnie, więc jedna wartość odstająca ich nie zaburzy. Stan na 4 września 2026.

Najnowsze Wiadomości

Wiadomości dostarczane przez źródła zewnętrzne. Nie stanowi porady finansowej.

Analiza

Z danych

Przegląd firmy

NCS Multistage Holdings, Inc. (NCSM) ma kapitalizację rynkową w wysokości 140,02 mln $. Spółka należy do sektora Energia, a w jego ramach do branży Sprzęt i Usługi Naftowe i Gazowe. Liczba pracowników w zapisie wynosi 272.

W ciągu ostatnich 52 tygodni kurs mieścił się w przedziale od 34,06 $ do 87,36 $. Ostatnie zamknięcie NCSM wyniosło 53,35 $ w dniu 2 września 2026. Kurs zamknięcia nie zmienił się wobec poprzedniej sesji. Ostatnie zamknięcie znajduje się 56,64% powyżej tego minimum z 52 tygodni.

Kondycja finansowa

W roku obrotowym 2025 spółka NCS Multistage Holdings, Inc. wykazała przychody w wysokości 183,63 mln $. Wobec wartości 162,56 mln $ z poprzedniego roku obrotowego oznacza to zmianę o +12,96%. Ten sam rok zamknął się zyskiem netto w wysokości 23,75 mln $. To +260,20% wobec poprzedniego roku obrotowego. Raportowana marża zysku wynosi 7,61%. To o 2,7 pkt proc. więcej niż mediana branży Sprzęt i Usługi Naftowe i Gazowe, która wynosi 4,89%. W ujęciu kroczącym zysk na akcję wynosi 4,94.

W 4 latach obrotowych ujętych w zapisie przychody zmieniają się z 155,63 mln $ w 2022 na 183,63 mln $ w 2025. Liczba lat obrotowych ujętych w zapisie wynosi 4, a liczba lat z dodatnim wynikiem netto — 2.

Ocena wyceny

W odniesieniu do zysku z ostatnich dwunastu miesięcy akcje wyceniane są na 10,8-krotność zysku. To 55,21% poniżej mediany branży Sprzęt i Usługi Naftowe i Gazowe, która wynosi 24,11. W odniesieniu do prognozowanych zysków wskaźnik wynosi 18,59. Wskaźnik cena/przychody wynosi 0,77. W przypadku wskaźnika cena/przychody to 45,1% poniżej mediany branży Sprzęt i Usługi Naftowe i Gazowe, która wynosi 1,41. Podane mediany obliczono na podstawie 66 spółek z branży Sprzęt i Usługi Naftowe i Gazowe, które raportują ten wskaźnik.

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy stopa zwrotu z kursu wyniosła +20,89%. Stopa zwrotu w skali roku dla okresu (5 lat) wynosi +16,98%. Beta wobec szerokiego rynku podawana jest na poziomie 0,21. Zmienność zannualizowana dla okresu (9 lat) wynosi 78,29%.

Wzrost i dochód

Zapis nie wykazuje dywidendy dla NCSM.

Rok 2026 jeszcze trwa, a zmiana kursu od jego początku wynosi +35,10%. Najsilniejszym pełnym rokiem kalendarzowym w zapisie jest 2025 z wynikiem +52,12%, a najsłabszym 2018 z wynikiem −65,47%. Liczba pełnych lat kalendarzowych w zapisie wynosi 8, a liczba lat zakończonych wzrostem — 3.

Porównanie z konkurencją

NCS Multistage Holdings, Inc. (NCSM) działa w branży Sprzęt i Usługi Naftowe i Gazowe. Oto porównanie z najbliższymi konkurentami pod względem kapitalizacji rynkowej:

Firma Ticker Kapitalizacja Wskaźnik C/Z
NCS Multistage Holdings, Inc. NCSM 140,02 mln $ 10.8
SLB N.V. SLB 85,35 mld $ 28.1
Baker Hughes Company BKR 63,03 mld $ 20.4
TechnipFMC plc FTI 31,31 mld $ 27.9

Średni wskaźnik C/Z w branży Sprzęt i Usługi Naftowe i Gazowe wynosi 24.1x. NCS Multistage Holdings, Inc. jest notowana przy C/Z wynoszącym 10.8.

Wszystkie powyższe liczby są odczytywane z danych tej strony przy każdej nocnej przebudowie. Wyłącznie w celach informacyjnych, nie stanowi porady finansowej. Stan na 2 września 2026.

Powiązane Akcje Sprzęt i Usługi Naftowe i Gazowe

Zobacz wszystkie akcje Sprzęt i Usługi Naftowe i Gazowe →

Popularne akcje Energia

Zobacz wszystkie akcje Energia →

O NCS Multistage Holdings, Inc.

NCS Multistage Holdings, Inc. provides engineered products and support services for oil and natural gas well completions and construction, and field development strategies in the United States, Canada, and internationally. The company provides fracturing systems, which include casing-installed sliding sleeves, downhole frac isolation assemblies, and sand jet perforating products, as well as enhanced recovery products, such as sliding sleeve and Terrus system, an injection control device; repeat precision products comprising composite and dissolvable frac plugs and bridge plugs, setting tools, express systems, and related products; chemical and radioactive tracer diagnostics services; and well construction products, including AirLock casing buoyancy system, Vecturon and Vectraset liner hanger systems, and Toe initiation sleeves. It offers its products and services primarily to exploration and production companies for use in onshore and offshore wells through technically-trained sales force, operating partners, and representatives. The company was formerly known as Pioneer Super Holdings, Inc. and changed its name to NCS Multistage Holdings, Inc. in December 2016. NCS Multistage Holdings, Inc. was founded in 2006 and is headquartered in Houston, Texas. As of September 1, 2026, NCS Multistage Holdings, Inc. operates as a subsidiary of Weatherford International plc.

Opis firmy jest wyświetlany po angielsku.

Odwiedź stronę →