StockVS

TSX · Goud · CAD

Valor Gold Corp. (VGC.TO) Aandelenanalyse

Valor Gold Corp. (VGC.TO) is een Goud-aandeel dat noteert op TSX in Canadese dollar.

Laatst bijgewerkt: 21 oktober 2026

VGC.TO

C$ 2,53

+C$ 0,05 (+2,02%)

21 okt 2026 · Marktsluiting

Vergelijk

Koersverloop

Beweeg over de grafiek voor de dagelijkse slotkoers. De stippellijn markeert de opening van de periode.

VGC.TO vergelijken met… →

VGC.TO Kerncijfers

Per 21 okt 2026
Handel
Opening
C$ 2,55
Vorige slotkoers
C$ 2,48
Dagbereik
2,45–2,55
52-weeksbereik
2,20–9,01
Volume
77,02K
Waardering
Marktkapitalisatie
C$ 139,15 mln.
Cijfers (boekjaar)
Uitstaande aandelenHet totale aantal aandelen in handen van beleggers. De marktwaarde is dit getal maal de koers.
55,00 mln.
Dividend en data
Cijferdatum
13 november 2026geschat
Gem. Volume
214,08K

Alleen kengetallen die het bedrijf rapporteert worden getoond. Gegevens verstrekt door Yahoo Finance via yfinance. Dagelijks bijgewerkt.

Kerngegevens

Valor Gold Corp. (VGC.TO) heeft een marktkapitalisatie van C$ 139,15 mln.

Analyse

Uit de data

Bedrijfsoverzicht

Valor Gold Corp. (VGC.TO) komt op de laatste slotkoers uit op C$ 139,15 mln. Het bedrijf valt onder de sector Basisgrondstoffen en daarbinnen onder de branche Goud.

In de afgelopen 52 weken bewoog de koers zich tussen C$ 2,20 en C$ 9,01. De meest recente vastgelegde slotkoers voor VGC.TO is C$ 2,53, van 21 oktober 2026. Dat is C$ +0,05 (+2,02%) ten opzichte van de vorige slotkoers. De laatste slotkoers ligt 15% boven dat 52-weken laag.

Groei & inkomen

Voor VGC.TO is geen dividend vastgelegd.

2026 loopt nog; sinds het begin van het jaar is het totaalrendement −65,81%.

Vergelijking met sectorgenoten

Valor Gold Corp. (VGC.TO) is actief in de Goud-sector. Zo verhoudt het zich tot de naaste sectorgenoten op basis van marktkapitalisatie:

Bedrijf Ticker Marktkapitalisatie K/W-verhouding
Valor Gold Corp. VGC.TO C$ 139,15 mln. —
Newmont Corporation NEM $ 123,47 mld. 14,8
Agnico Eagle Mines Limited AEM $ 94,87 mld. 16,0
Barrick Mining Corporation ABX.TO C$ 94,18 mld. 10,7

Marktkapitalisaties worden zonder omrekening getoond in de handelsvaluta van elk bedrijf, en de sectorgenoten zijn gesorteerd op deze niet-omgerekende bedragen.

De gemiddelde K/W-verhouding in de Goud-sector is 12,3x. Valor Gold Corp. heeft geen K/W-verhouding omdat het bedrijf momenteel niet winstgevend is.

Alle cijfers hierboven worden bij elke dagelijkse herbouw uit de gegevens van deze pagina gelezen. Alleen ter informatie, geen financieel advies. Per 21 oktober 2026.

Gerelateerde Goud Aandelen

Alle Goud aandelen bekijken →

Populaire Basisgrondstoffen aandelen

Bekijk alle Basisgrondstoffen aandelen →