StockVS

NASDAQ · Onderwijs- & Opleidingsdiensten · USD

Visionary Holdings Inc. (GV) Aandelenanalyse

Visionary Holdings Inc. (GV) is een Onderwijs- & Opleidingsdiensten-aandeel dat noteert op NASDAQ in Amerikaanse dollar.

GV

$ 0,02

$ 0,00 (0.00%)

4 sep 2026 · Marktsluiting

Vergelijk

Koersverloop

Beweeg over de grafiek voor de dagelijkse slotkoers. De stippellijn markeert de opening van de periode.

GV vergelijken met… →

GV Kerncijfers

Per 4 sep 2026
Handel
Opening
$ 0,02
Vorige slotkoers
$ 0,02
Dagbereik
0,02–0,02
52-weeksbereik
0,03–4,18
Volume
2.10K
BètaHoeveel de koers beweegt ten opzichte van de markt. 1,0 beweegt mee; hoger schommelt meer, lager minder.
0.80
Waardering
Marktkapitalisatie
$ 785,03K
K/W-verhouding
niet winstgevend
K/O-verhoudingMarktwaarde gedeeld door de jaaromzet. Nuttig bij nog niet winstgevende bedrijven zonder K/W.
0.16
WPA (12 mnd)Winst per aandeel over de afgelopen twaalf maanden.
−3.66
Cijfers (boekjaar)
Omzet (boekjaar)
$ 5,04 mln.−46.23%
Nettowinst (boekjaar)
−$ 15,84 mln.−1648.69%
WinstmargeHet deel van de omzet dat na alle kosten en belastingen als winst overblijft.
0.00%
Rendement 1 jaar
−98.92%
Dividend en data
Gem. Volume
2.05M

Alleen kengetallen die het bedrijf rapporteert worden getoond. Gegevens verstrekt door Yahoo Finance via yfinance. Dagelijks bijgewerkt.

GV Rendement per kalenderjaar

Kalenderjaarrendementen berekend op dagelijkse slotkoersen. Deeljaren worden gedempt weergegeven en gemarkeerd met een sterretje.

JaarRendement
2026 (deeljaar)−98.63%
2025−48.00%

Per 4 september 2026.

GV Omzet en winst per boekjaar

Einde boekjaar: maart
BoekjaarOmzetNettowinstNettomarge
2024$ 5,04 mln.−$ 15,84 mln.−314.1%
2023$ 9,38 mln.$ 1,02 mln.10.9%
2022$ 8,43 mln.−$ 3,47 mln.−41.2%
2021$ 5,25 mln.$ 9,75K0.2%
BoekjaarOmzetBrutowinstBedrijfsresultaatNettowinstNettomarge
2024$ 5,04 mln.$ 1,41 mln.−$ 3,47 mln.−$ 15,84 mln.−314.1%
2023$ 9,38 mln.$ 2,54 mln.−$ 2,33 mln.$ 1,02 mln.10.9%
2022$ 8,43 mln.$ 3,76 mln.$ 540,51K−$ 3,47 mln.−41.2%
2021$ 5,25 mln.$ 2,61 mln.$ 1,52 mln.$ 9,75K0.2%

Jaarcijfers zoals gerapporteerd, in de rapportagevaluta van het bedrijf. Per 31 maart 2025.

Waardering van GV versus de Onderwijs- & Opleidingsdiensten-mediaan

Mediaan van 47 aandelen
KengetalGVOnderwijs- & Opleidingsdiensten-mediaanT.o.v. mediaan
K/O-verhouding0.160.720.2x de mediaan
Winstmarge0.00%0.83%0.8 ppt lager

Medianen over 47 Onderwijs- & Opleidingsdiensten-aandelen die het kengetal rapporteren. Medianen, geen gemiddelden, zodat één uitschieter ze niet verschuift. Per 4 september 2026.

Analyse

Uit de data

Bedrijfsoverzicht

Visionary Holdings Inc. (GV) heeft een beurswaarde van $ 785,03K. Het bedrijf is ingedeeld in de branche Onderwijs- & Opleidingsdiensten, binnen de sector Defensieve Consumptie. Het bedrijf meldt een personeelsbestand van 64.

GV sloot voor het laatst op $ 0,02 op 4 september 2026. De slotkoers was onveranderd ten opzichte van de vorige sessie. In de afgelopen 52 weken bewoog de koers zich tussen $ 0,03 en $ 4,18.

Financiële gezondheid

De omzet over boekjaar 2024 kwam uit op $ 5,04 mln. Dat is −46,23% ten opzichte van het voorgaande boekjaar, toen de omzet $ 9,38 mln. bedroeg. Hetzelfde jaar werd afgesloten met een nettoverlies van $ 15,84 mln. De winstmarge ligt op 0%. Dat is 0,8 procentpunt onder de Onderwijs- & Opleidingsdiensten-mediaan van 0,83%. De winst per aandeel over de afgelopen twaalf maanden bedraagt −3,66.

Over de 4 boekjaren in de gegevens beweegt de omzet van $ 5,25 mln. in 2021 naar $ 5,04 mln. in 2024. Het aantal boekjaren in de gegevens is 4, waarvan 2 met een positief nettoresultaat.

Waarderingsbeoordeling

Er geldt geen K/W-verhouding: het laatst gerapporteerde winstcijfer is negatief. Afgezet tegen de omzet noteren de aandelen tegen 0,16 keer de omzet. Op koers-omzetverhouding is dat 0,2 keer de Onderwijs- & Opleidingsdiensten-mediaan van 0,72. De hier genoemde medianen zijn berekend over 47 Onderwijs- & Opleidingsdiensten-bedrijven die de maatstaf rapporteren.

De bèta ten opzichte van de bredere markt wordt opgegeven als 0,8. De geannualiseerde volatiliteit over 1 jaar bedraagt 197,56%. Over de afgelopen twaalf maanden bedraagt het koersrendement −98,92%. De opgeslagen koershistorie begint op 10 januari 2025 en het totaalrendement sindsdien is −99,29%.

Groei & inkomen

Voor GV is geen dividend vastgelegd.

Sinds het begin van 2026 bedraagt de koersverandering −98,63%. De gegevens bevatten één volledig kalenderjaar, 2025, met een rendement van −48,00%.

Vergelijking met sectorgenoten

Visionary Holdings Inc. (GV) is actief in de Onderwijs- & Opleidingsdiensten-sector. Zo verhoudt het zich tot de naaste sectorgenoten op basis van marktkapitalisatie:

Bedrijf Ticker Marktkapitalisatie K/W-verhouding
Visionary Holdings Inc. GV $ 785,03K
TAL Education Group TAL $ 6,88 mld. 7.8
Laureate Education, Inc. LAUR $ 5,06 mld. 16.6
Covista Inc. CVSA $ 4,36 mld. 17.1

De gemiddelde K/W-verhouding in de Onderwijs- & Opleidingsdiensten-sector is 13.7x. Visionary Holdings Inc. heeft geen K/W-verhouding omdat het bedrijf momenteel niet winstgevend is.

Alle cijfers hierboven worden bij elke nachtelijke herbouw uit de gegevens van deze pagina gelezen. Alleen ter informatie, geen financieel advies. Per 4 september 2026.

Gerelateerde Onderwijs- & Opleidingsdiensten Aandelen

Alle Onderwijs- & Opleidingsdiensten aandelen bekijken →

Populaire Defensieve Consumptie aandelen

Bekijk alle Defensieve Consumptie aandelen →

Over Visionary Holdings Inc.

Visionary Holdings Inc. provides education resources to students worldwide. The company offers large health and elderly care; anti-aging and high-end medical aesthetics health; and artificial intelligence education services. It is also involved in large health and elderly care projects; anti-aging and high-end medical aesthetics projects; and artificial intelligence education field. In addition, the company offers degree-oriented education, Ontario secondary school diploma (OSSD) program, college and undergraduate programs, master's programs, vocational education, education services, AI-assisted learning tools, study and immigration visa services, and other supporting services. The company was formerly known as Visionary Education Technology Holdings Group Inc. and changed its name to Visionary Holdings Inc. in February 2024. The company was incorporated in 2013 and is headquartered in Toronto, Canada.

Bedrijfsbeschrijving wordt in het Engels weergegeven.

Bezoek website →