NASDAQ · Vervuilings- & Behandelingscontrole · USD
DevvStream Corp. (DEVS) Aandelenanalyse
DevvStream Corp. (DEVS) is een Vervuilings- & Behandelingscontrole-aandeel dat noteert op NASDAQ in Amerikaanse dollar.
Koersverloop
Geen koersgegevens beschikbaar
Beweeg over de grafiek voor de dagelijkse slotkoers. De stippellijn markeert de opening van de periode.
DEVS Kerncijfers
Per 17 jul 2026Handel
- Opening
- $ 0,11
- Vorige slotkoers
- $ 0,12
- Dagbereik
- 0,11–0,15
- 52-weeksbereik
- 0,11–10,10
- Volume
- 17.97K
- BètaHoeveel de koers beweegt ten opzichte van de markt. 1,0 beweegt mee; hoger schommelt meer, lager minder.
- 0.32
Waardering
- Marktkapitalisatie
- $ 1,62 mln.
- K/W-verhouding
- niet winstgevend
- K/O-verhoudingMarktwaarde gedeeld door de jaaromzet. Nuttig bij nog niet winstgevende bedrijven zonder K/W.
- 47.62
- WPA (12 mnd)Winst per aandeel over de afgelopen twaalf maanden.
- −1.31
Cijfers (boekjaar)
- Omzet (boekjaar)
- $ 25,79K
- Nettowinst (boekjaar)
- −$ 12,07 mln.
- WinstmargeHet deel van de omzet dat na alle kosten en belastingen als winst overblijft.
- 0.00%
- Rendement 1 jaar
- −96.29%
Dividend en data
- Gem. Volume
- 4.32M
Alleen kengetallen die het bedrijf rapporteert worden getoond. Gegevens verstrekt door Yahoo Finance via yfinance. Dagelijks bijgewerkt.
DEVS Rendement per kalenderjaar
Kalenderjaarrendementen berekend op dagelijkse slotkoersen. Deeljaren worden gedempt weergegeven en gemarkeerd met een sterretje.
| Jaar | Rendement |
|---|---|
| 2026 (deeljaar) | −89.99% |
| 2025 | −78.49% |
Per 17 juli 2026.
DEVS Omzet en winst per boekjaar
Einde boekjaar: juli| Boekjaar | Omzet | Nettowinst | Nettomarge |
|---|---|---|---|
| 2025 | $ 25,79K | −$ 12,07 mln. | −46783.1% |
| 2024 | $ 0,00 | −$ 9,87 mln. | — |
| 2023 | $ 0,00 | −$ 5,90 mln. | — |
| 2022 | $ 0,00 | −$ 96,79K | — |
| Boekjaar | Omzet | Brutowinst | Bedrijfsresultaat | Nettowinst | Nettomarge |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | $ 25,79K | $ 15,61K | −$ 13,06 mln. | −$ 12,07 mln. | −46783.1% |
| 2024 | $ 0,00 | $ 0,00 | −$ 8,74 mln. | −$ 9,87 mln. | — |
| 2023 | $ 0,00 | — | −$ 5,97 mln. | −$ 5,90 mln. | — |
| 2022 | $ 0,00 | — | — | −$ 96,79K | — |
Jaarcijfers zoals gerapporteerd, in de rapportagevaluta van het bedrijf. Per 31 juli 2025.
Waardering van DEVS versus de Vervuilings- & Behandelingscontrole-mediaan
Mediaan van 20 aandelen| Kengetal | DEVS | Vervuilings- & Behandelingscontrole-mediaan | T.o.v. mediaan |
|---|---|---|---|
| K/O-verhouding | 47.62 | 4.61 | 10.3x de mediaan |
| Winstmarge | 0.00% | 0.00% | 0.0 ppt hoger |
Medianen over 20 Vervuilings- & Behandelingscontrole-aandelen die het kengetal rapporteren. Medianen, geen gemiddelden, zodat één uitschieter ze niet verschuift. Per 4 september 2026.
Analyse
Uit de dataAlle cijfers hierboven worden bij elke nachtelijke herbouw uit de gegevens van deze pagina gelezen. Alleen ter informatie, geen financieel advies. Per 17 juli 2026.
Gerelateerde Vervuilings- & Behandelingscontrole Aandelen
Veralto Corporation
$ 23,48 mld.
ZWSZurn Elkay Water Solutions Corporation
$ 7,90 mld.
CECOCECO Environmental Corp.
$ 4,34 mld.
PCTPureCycle Technologies, Inc.
$ 1,28 mld.
ACT.TOAduro Clean Technologies Inc.
$ 663,86 mln.
ERIIEnergy Recovery, Inc.
$ 389,47 mln.
Populaire Industrie aandelen
Space Exploration Technologies Corp.
$ 1,95 bln.
CATCaterpillar Inc.
$ 374,15 mld.
GEGE Aerospace
$ 349,78 mld.
RTXRTX Corporation
$ 270,62 mld.
GEVGE Vernova Inc.
$ 250,87 mld.