NASDAQ · Kontrola Zanieczyszczeń i Oczyszczanie · USD
DevvStream Corp. (DEVS) Analiza akcji
DevvStream Corp. (DEVS) to akcje z branży Kontrola Zanieczyszczeń i Oczyszczanie notowane na NASDAQ w walucie dolar amerykański.
Historia Cen
Brak dostępnych danych cenowych
Najedź kursorem, aby zobaczyć kurs zamknięcia z danego dnia. Linia przerywana oznacza otwarcie okresu.
Kluczowe statystyki DEVS
Stan na 17 lip 2026Notowania
- Otwarcie
- 0,11 $
- Poprzednie zamknięcie
- 0,12 $
- Zakres dnia
- 0,11–0,15
- Zakres 52 tygodni
- 0,11–10,10
- Wolumen
- 17.97K
- BetaJak bardzo kurs porusza się względem rynku. 1,0 zgodnie z rynkiem, powyżej mocniej, poniżej słabiej.
- 0.32
Wycena
- Kapitalizacja
- 1,62 mln $
- Wskaźnik C/Z
- nierentowna
- Wskaźnik C/PWartość rynkowa podzielona przez roczne przychody. Przydatny dla spółek bez zysku, gdzie nie ma C/Z.
- 47.62
- EPS (12 mies.)Zysk przypadający na jedną akcję za ostatnie dwanaście miesięcy.
- −1.31
Finanse (rok obrotowy)
- Przychody (rok obr.)
- 25,79 tys. $
- Zysk netto (rok obr.)
- −12,07 mln $
- Marża zyskuCzęść przychodów pozostająca jako zysk po wszystkich kosztach i podatkach.
- 0.00%
- Zwrot 1-roczny
- −96.29%
Dywidenda i daty
- Śr. Wolumen
- 4.32M
Pokazujemy tylko wskaźniki raportowane przez spółkę. Dane dostarczane przez Yahoo Finance za pośrednictwem yfinance. Aktualizowane codziennie.
Stopa zwrotu DEVS w latach
Stopy zwrotu za lata kalendarzowe liczone z dziennych kursów zamknięcia. Lata niepełne są wyszarzone i oznaczone gwiazdką.
| Rok | Stopa zwrotu |
|---|---|
| 2026 (rok niepełny) | −89.99% |
| 2025 | −78.49% |
Stan na 17 lipca 2026.
Przychody i zyski DEVS według roku obrotowego
Koniec roku obrotowego: lipiec| Rok obrotowy | Przychody | Zysk netto | Marża netto |
|---|---|---|---|
| 2025 | 25,79 tys. $ | −12,07 mln $ | −46783.1% |
| 2024 | 0,00 $ | −9,87 mln $ | — |
| 2023 | 0,00 $ | −5,90 mln $ | — |
| 2022 | 0,00 $ | −96,79 tys. $ | — |
| Rok obrotowy | Przychody | Zysk brutto | Zysk operacyjny | Zysk netto | Marża netto |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25,79 tys. $ | 15,61 tys. $ | −13,06 mln $ | −12,07 mln $ | −46783.1% |
| 2024 | 0,00 $ | 0,00 $ | −8,74 mln $ | −9,87 mln $ | — |
| 2023 | 0,00 $ | — | −5,97 mln $ | −5,90 mln $ | — |
| 2022 | 0,00 $ | — | — | −96,79 tys. $ | — |
Dane roczne zgodnie ze sprawozdaniem, w walucie sprawozdawczej spółki. Stan na 31 lipca 2025.
Wycena DEVS wobec mediany branży Kontrola Zanieczyszczeń i Oczyszczanie
Mediana z 20 akcji| Wskaźnik | DEVS | Mediana Kontrola Zanieczyszczeń i Oczyszczanie | Wobec mediany |
|---|---|---|---|
| Wskaźnik C/P | 47.62 | 4.61 | 10.3x mediana |
| Marża zysku | 0.00% | 0.00% | 0.0 pkt proc. powyżej |
Mediany dla 20 akcji Kontrola Zanieczyszczeń i Oczyszczanie raportujących wskaźnik. Mediany, nie średnie, więc jedna wartość odstająca ich nie zaburzy. Stan na 4 września 2026.
Analiza
Z danychWszystkie powyższe liczby są odczytywane z danych tej strony przy każdej nocnej przebudowie. Wyłącznie w celach informacyjnych, nie stanowi porady finansowej. Stan na 17 lipca 2026.
Powiązane Akcje Kontrola Zanieczyszczeń i Oczyszczanie
Veralto Corporation
23,48 mld $
ZWSZurn Elkay Water Solutions Corporation
7,90 mld $
CECOCECO Environmental Corp.
4,34 mld $
PCTPureCycle Technologies, Inc.
1,28 mld $
ACT.TOAduro Clean Technologies Inc.
663,86 mln $
ERIIEnergy Recovery, Inc.
389,47 mln $
Popularne akcje Przemysł
Space Exploration Technologies Corp.
1,95 bln $
CATCaterpillar Inc.
374,15 mld $
GEGE Aerospace
349,78 mld $
RTXRTX Corporation
270,62 mld $
GEVGE Vernova Inc.
250,87 mld $