StockVS

TSX · CAD · ETF

Franklin Global Growth Fund Series ETF (FGGE.TO) ETF-analyse

FGGE.TO

Laatst bijgewerkt: 15 mei 2026

C$ 23,93
C$ 0,00 (0,00%)

Laatste transactie 15 mei 2026

Vergelijk

Prijsgeschiedenis

Beweeg over de grafiek voor de dagelijkse slotkoers. De stippellijn markeert de opening van de periode.

FGGE.TO vergelijken met… →

FGGE.TO Jaarlijks rendement

PeriodeGeannualiseerdC$ 100 wordt
1 jaar−4,24%C$ 95,76

Totaalrendementen berekend op dagelijkse slotkoersen, met herbelegde dividenden. Per 15 mei 2026.

FGGE.TO Rendement per kalenderjaar

2025 en 2026 zijn deeljaren

Als tabel tonen ↓Als grafiek tonen ↑
JaarRendement
2026 (deeljaar)−6,78%
2025 (deeljaar)+2,93%

FGGE.TO Maandrendementen

−6%+7%
Jaarjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
2026−3,9−2,8−5,8+6,2−0,3———————
2025———−4,2+6,3+0,3+7,0−1,4−1,8+2,9−1,4−0,7

Maandelijkse totaalrendementen met herbelegde dividenden; elke cel toont de waarde met teken.

FGGE.TO Volatiliteit & risico

Volatiliteit: 1 jr
Geannualiseerde volatiliteit
14,79%

Volatiliteit is de geannualiseerde standaarddeviatie van dagrendementen. Per 15 mei 2026.

Belangrijkste Posities

# Symbool Naam Gewicht
1 HUBB Hubbell Inc 4,35%
2 KLAC KLA Corp 4,12%
3 AMZN Amazon.com Inc 4,03%
4 TSM Taiwan Semiconductor Manufacturing Co Ltd ADR 3,73%
5 AZN.L AstraZeneca PLC 3,72%
6 MSCI MSCI Inc 3,66%
7 ISRG Intuitive Surgical Inc 3,57%
8 TEL TE Connectivity PLC Registered Shares 3,41%
9 MA Mastercard Inc Class A 3,27%
10 DHR Danaher Corp 3,26%

Analyse

Uit de data

Fondsoverzicht

Franklin Global Growth Fund Series ETF (FGGE.TO) is een beursgenoteerd fonds.

De grootste vastgelegde posities zijn Hubbell Inc (HUBB), KLA Corp (KLAC) en Amazon.com Inc (AMZN). Alleen al Hubbell Inc is goed voor 4,35% van de portefeuille. De tien grootste posities vormen samen 37,12% van het fonds.

Prestatieanalyse

FGGE.TO sloot voor het laatst op C$ 23,93 op 15 mei 2026. Het totaalrendement over één jaar is −4,24%.

Sinds het begin van 2026 bedraagt het totaalrendement −6,78%.

Prijs- & risicoprofiel

In de afgelopen 52 weken bewoog de koers zich tussen C$ 21,92 en C$ 26,75. De laatste slotkoers ligt 9,17% boven dat 52-weken laag. De geannualiseerde volatiliteit over 1 jaar bedraagt 14,79%. De volatiliteit wordt berekend uit de opgeslagen dagelijkse slotkoersen, dezelfde reeks die de grafieken op deze pagina gebruiken.

Alle cijfers hierboven worden bij elke dagelijkse herbouw uit de gegevens van deze pagina gelezen. Alleen ter informatie, geen financieel advies. Per 15 mei 2026.

Andere ETFs genoteerd aan TSX (Toronto Stock Exchange)