NYSE · REIT - Placówki Medyczne · USD
Sila Realty Trust, Inc. (SILA) Analiza akcji
Sila Realty Trust, Inc. (SILA) to akcje z branży REIT - Placówki Medyczne notowane na NYSE w walucie dolar amerykański.
Historia Cen
Brak dostępnych danych cenowych
Najedź kursorem, aby zobaczyć kurs zamknięcia z danego dnia. Linia przerywana oznacza otwarcie okresu.
Kluczowe statystyki SILA
Stan na 30 cze 2026Notowania
- Otwarcie
- 30,37 $
- Poprzednie zamknięcie
- 30,25 $
- Zakres dnia
- 30,36–30,38
- Zakres 52 tygodni
- 21,94–30,63
- Wolumen
- 981.20K
- BetaJak bardzo kurs porusza się względem rynku. 1,0 zgodnie z rynkiem, powyżej mocniej, poniżej słabiej.
- 0.33
Wycena
- Kapitalizacja
- 1,67 mld $
- Wskaźnik C/Z
- 44.49
- Wskaźnik C/PWartość rynkowa podzielona przez roczne przychody. Przydatny dla spółek bez zysku, gdzie nie ma C/Z.
- 8.27
- EPS (12 mies.)Zysk przypadający na jedną akcję za ostatnie dwanaście miesięcy.
- 0.68
Finanse (rok obrotowy)
- Przychody (rok obr.)
- 197,54 mln $+5.72%
- Zysk netto (rok obr.)
- 33,12 mln $−22.36%
- Marża zyskuCzęść przychodów pozostająca jako zysk po wszystkich kosztach i podatkach.
- 18.64%
- Zwrot 1-roczny
- +32.56%
Dywidenda i daty
- Dywidenda
- 1,60 $+5.29%
- Śr. Wolumen
- 736.33K
Pokazujemy tylko wskaźniki raportowane przez spółkę. Dane dostarczane przez Yahoo Finance za pośrednictwem yfinance. Aktualizowane codziennie.
Stopa zwrotu SILA w latach
Stopy zwrotu za lata kalendarzowe liczone z dziennych kursów zamknięcia. Lata niepełne są wyszarzone i oznaczone gwiazdką.
| Rok | Stopa zwrotu |
|---|---|
| 2026 (rok niepełny) | +30.24% |
| 2025 | +2.21% |
| 2024 (rok niepełny) | +1.50% |
Stan na 30 czerwca 2026.
Przychody i zyski SILA według roku obrotowego
Koniec roku obrotowego: grudzień| Rok obrotowy | Przychody | Zysk netto | Marża netto |
|---|---|---|---|
| 2025 | 197,54 mln $ | 33,12 mln $ | 16.8% |
| 2024 | 186,86 mln $ | 42,66 mln $ | 22.8% |
| 2023 | 189,07 mln $ | 24,04 mln $ | 12.7% |
| 2022 | 179,99 mln $ | −7,98 mln $ | −4.4% |
| Rok obrotowy | Przychody | Zysk brutto | Zysk operacyjny | Zysk netto | Marża netto |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 197,54 mln $ | 173,73 mln $ | 75,70 mln $ | 33,12 mln $ | 16.8% |
| 2024 | 186,86 mln $ | 163,72 mln $ | 63,63 mln $ | 42,66 mln $ | 22.8% |
| 2023 | 189,07 mln $ | 168,87 mln $ | 70,68 mln $ | 24,04 mln $ | 12.7% |
| 2022 | 179,99 mln $ | 162,04 mln $ | 62,76 mln $ | −7,98 mln $ | −4.4% |
Dane roczne zgodnie ze sprawozdaniem, w walucie sprawozdawczej spółki. Stan na 31 grudnia 2025.
Wycena SILA wobec mediany branży REIT - Placówki Medyczne
Mediana z 21 akcji| Wskaźnik | SILA | Mediana REIT - Placówki Medyczne | Wobec mediany |
|---|---|---|---|
| C/Z | 44.49 | 27.03 | 65% powyżej |
| Wskaźnik C/P | 8.27 | 5.78 | 43% powyżej |
| Marża zysku | 18.64% | 7.58% | 11.1 pkt proc. powyżej |
Mediany dla 21 akcji REIT - Placówki Medyczne raportujących wskaźnik. Mediany, nie średnie, więc jedna wartość odstająca ich nie zaburzy. Stan na 4 września 2026.
Analiza
Z danychWszystkie powyższe liczby są odczytywane z danych tej strony przy każdej nocnej przebudowie. Wyłącznie w celach informacyjnych, nie stanowi porady finansowej. Stan na 30 czerwca 2026.
Powiązane Akcje REIT - Placówki Medyczne
Welltower Inc.
170,18 mld $
VTRVentas, Inc.
46,30 mld $
OHIOmega Healthcare Investors, Inc.
14,81 mld $
DOCHealthpeak Properties, Inc.
14,64 mld $
AHRAmerican Healthcare REIT, Inc.
11,93 mld $
CTRECareTrust REIT, Inc.
9,22 mld $
Popularne akcje Nieruchomości
Prologis, Inc.
133,51 mld $
EQIXEquinix, Inc.
102,22 mld $
AMTAmerican Tower Corporation
81,94 mld $
SPGSimon Property Group, Inc.
79,51 mld $
DLRDigital Realty Trust, Inc.
71,15 mld $