StockVS

TSX · CAD · ETF

CI U.S. & Canada Lifeco Covered Call ETF (Hedged Common Units) (FLI.TO) Analiza ETF

FLI.TO
Wskaźnik kosztów 0,95% Stopa dywidendy 5,99% Aktywa 88,92 mln CAD Od 22 sierpnia 2013 Rodzina CI Investments Inc

Ostatnia aktualizacja: 21 października 2026

13,27 CAD
+0,23 CAD (+1,76%)

21 października 2026 · Zamknięcie sesji

Porównaj

Historia Cen

Najedź kursorem, aby zobaczyć kurs zamknięcia z danego dnia. Linia przerywana oznacza otwarcie okresu.

Porównaj FLI.TO z… →

Roczna stopa zwrotu FLI.TO

OkresW skali roku100 CAD rośnie do
1 rok+25,17%125,17 CAD
3 lata+21,14%177,79 CAD
5 lat+12,30%178,61 CAD
10 lat+9,49%247,55 CAD

Całkowite stopy zwrotu liczone z dziennych kursów zamknięcia, przy reinwestowaniu dywidend. Stan na 21 października 2026.

Stopa zwrotu FLI.TO w latach

2016 i 2026 to lata niepełne

Pokaż jako tabelę ↓Pokaż jako wykres ↑
RokStopa zwrotu
2026 (rok niepełny)+17,54%
2025+13,94%
2024+20,20%
2023+7,15%
2022+4,69%
2021+25,68%
2020−11,26%
2019+19,67%
2018−19,91%
2017+11,47%
2016 (rok niepełny)+21,53%

Miesięczne stopy zwrotu FLI.TO

−28%+19%
Rokstylutmarkwimajczelipsiewrzpaźlisgru
2026−0,6−2,7−1,9+8,1+1,9+6,9+6,5−3,1−1,3+3,2——
2025+3,7+2,1+0,7−6,4+2,7+1,6−2,6+5,3+0,6+0,1+4,3+1,6
2024+2,2+1,7+4,9−8,4+5,1−1,3+6,8+1,7+3,8+0,0+9,0−5,7
2023+5,8−0,2−13,0+4,3−5,0+7,8+4,3−1,1−0,7−2,2+5,3+3,6
2022+4,3−1,2+3,6−6,1+1,8−6,8+2,1+0,8−2,9+13,5+1,4−4,3
2021−0,8+11,2+5,1+4,3+3,6−5,9+0,0+4,2−2,0+2,2−3,2+5,5
2020−1,7−12,6−27,7+11,0−1,5+2,2+3,2+4,8−3,7+1,1+18,5+2,3
2019+7,3+4,3−1,5+8,2−6,0+5,2+0,1−8,9+8,3−1,6+5,2−0,6
2018−1,3−2,6−2,1+1,7−4,3−3,1+4,9−1,7+1,4−8,0+4,2−10,0
2017−0,2+3,2−0,4+1,2−3,0+2,0+1,3−3,0+3,8+3,5+4,2−1,4

Miesięczne całkowite stopy zwrotu przy reinwestowaniu dywidend; każda komórka pokazuje wartość ze znakiem.

Zmienność i ryzyko FLI.TO

Zmienność: 10 lat · Beta: 3 lata
Zmienność zannualizowana
23,52%
Beta (3 lata)
1,06
Najlepszy rok
+25,68%

2021

Najgorszy rok
−19,91%

2018

Zmienność to zannualizowane odchylenie standardowe dziennych stóp zwrotu. Stan na 21 października 2026.

Główne Pozycje

# Symbol Nazwa Waga
1 GWO.TO Great-West Lifeco Inc 11,62%
2 SLF.TO Sun Life Financial Inc 11%
3 PFG Principal Financial Group Inc 10,9%
4 MET MetLife Inc 10,69%
5 GL Globe Life Inc 10,48%
6 UNM Unum Group 10,04%
7 MFC.TO Manulife Financial Corp 10,03%
8 AFL Aflac Inc 8,94%
9 PRU Prudential Financial Inc 8,64%
10 LNC Lincoln National Corp 8,59%

Analiza

Z danych

Przegląd funduszu

CI U.S. & Canada Lifeco Covered Call ETF (Hedged Common Units) (FLI.TO) to fundusz notowany na giełdzie. Fundusz posiada aktywa netto ogółem w wysokości 88,92 mln CAD. Koszty roczne odpowiadają wskaźnikowi kosztów na poziomie 0,95%. Przy pozycji o wartości 10 000 CAD daje to 95,00 CAD rocznie. Jako rodzinę funduszy zapisano CI Investments Inc. Fundusz jest notowany od 22 sierpnia 2013.

Główne pozycje funduszu to Great-West Lifeco Inc (GWO.TO), Sun Life Financial Inc (SLF.TO) i Principal Financial Group Inc (PFG). Na samą pozycję Great-West Lifeco Inc przypada 11,62% portfela. Dziesięć największych pozycji odpowiada łącznie za 100,91% funduszu.

Analiza wyników

Ostatnie zamknięcie FLI.TO wyniosło 13,27 CAD w dniu 21 października 2026. Roczna całkowita stopa zwrotu wynosi +25,17%. Po przeliczeniu okresu (10 lat) na skalę roczną daje to +9,49%. Fundusz dokonuje wypłat przy kroczącej stopie 5,99%.

Od początku 2026 całkowita stopa zwrotu wynosi +17,54%. Wśród pełnych lat kalendarzowych w zapisie 2021 przyniósł +25,68%, a 2018 przyniósł −19,91%. Liczba pełnych lat kalendarzowych w zapisie wynosi 9, a liczba lat zakończonych wzrostem — 7.

Profil cenowy i ryzyka

Zmienność zannualizowana dla okresu (10 lat) wynosi 23,52%. Raportowana beta wynosi 1,06. W ciągu ostatnich 52 tygodni kurs mieścił się w przedziale od 10,68 CAD do 13,72 CAD. Ostatnie zamknięcie znajduje się 24,25% powyżej tego minimum z 52 tygodni. Zmienność jest obliczana na podstawie zapisanych dziennych kursów zamknięcia, czyli tej samej serii, której używają wykresy na tej stronie.

Wszystkie powyższe liczby są odczytywane z danych tej strony przy każdej dziennej przebudowie. Wyłącznie w celach informacyjnych, nie stanowi porady finansowej. Stan na 21 października 2026.

Więcej ETFs CI Investments Inc