NASDAQ · Autofabrikanten · USD
Envirotech Vehicles, Inc. (EVTV) Aandelenanalyse
Envirotech Vehicles, Inc. (EVTV) is een Autofabrikanten-aandeel dat noteert op NASDAQ in Amerikaanse dollar.
Koersverloop
Geen koersgegevens beschikbaar
Beweeg over de grafiek voor de dagelijkse slotkoers. De stippellijn markeert de opening van de periode.
EVTV Kerncijfers
Per 20 jul 2026Handel
- Opening
- $ 1,72
- Vorige slotkoers
- $ 1,75
- Dagbereik
- 1,71–1,81
- 52-weeksbereik
- 0,33–5,07
- Volume
- 82.78K
- BètaHoeveel de koers beweegt ten opzichte van de markt. 1,0 beweegt mee; hoger schommelt meer, lager minder.
- 0.82
Waardering
- Marktkapitalisatie
- $ 33,10 mln.
- K/W-verhouding
- niet winstgevend
- K/O-verhoudingMarktwaarde gedeeld door de jaaromzet. Nuttig bij nog niet winstgevende bedrijven zonder K/W.
- 4.36
- WPA (12 mnd)Winst per aandeel over de afgelopen twaalf maanden.
- −11.21
Cijfers (boekjaar)
- Omzet (boekjaar)
- $ 5,94 mln.+217.58%
- Nettowinst (boekjaar)
- −$ 39,13 mln.
- WinstmargeHet deel van de omzet dat na alle kosten en belastingen als winst overblijft.
- 0.00%
- Rendement 1 jaar
- +0.28%
Dividend en data
- Gem. Volume
- 683.82K
Alleen kengetallen die het bedrijf rapporteert worden getoond. Gegevens verstrekt door Yahoo Finance via yfinance. Dagelijks bijgewerkt.
EVTV Rendement per kalenderjaar
Kalenderjaarrendementen berekend op dagelijkse slotkoersen. Deeljaren worden gedempt weergegeven en gemarkeerd met een sterretje.
| Jaar | Rendement |
|---|---|
| 2026 (deeljaar) | +402.79% |
| 2025 | −96.88% |
Per 20 juli 2026.
EVTV Omzet en winst per boekjaar
Einde boekjaar: december| Boekjaar | Omzet | Nettowinst | Nettomarge |
|---|---|---|---|
| 2025 | $ 5,94 mln. | −$ 39,13 mln. | −658.8% |
| 2024 | $ 1,87 mln. | −$ 8,85 mln. | −473.2% |
| 2023 | $ 2,86 mln. | −$ 12,68 mln. | −443.1% |
| 2022 | $ 4,50 mln. | −$ 43,80 mln. | −972.4% |
| Boekjaar | Omzet | Brutowinst | Bedrijfsresultaat | Nettowinst | Nettomarge |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | $ 5,94 mln. | −$ 13,20 mln. | −$ 25,28 mln. | −$ 39,13 mln. | −658.8% |
| 2024 | $ 1,87 mln. | $ 488,80K | −$ 7,92 mln. | −$ 8,85 mln. | −473.2% |
| 2023 | $ 2,86 mln. | $ 1,01 mln. | −$ 7,62 mln. | −$ 12,68 mln. | −443.1% |
| 2022 | $ 4,50 mln. | $ 1,73 mln. | −$ 6,75 mln. | −$ 43,80 mln. | −972.4% |
Jaarcijfers zoals gerapporteerd, in de rapportagevaluta van het bedrijf. Per 31 december 2025.
Waardering van EVTV versus de Autofabrikanten-mediaan
Mediaan van 32 aandelen| Kengetal | EVTV | Autofabrikanten-mediaan | T.o.v. mediaan |
|---|---|---|---|
| K/O-verhouding | 4.36 | 0.56 | 7.7x de mediaan |
| Winstmarge | 0.00% | −4.17% | 4.2 ppt hoger |
Medianen over 32 Autofabrikanten-aandelen die het kengetal rapporteren. Medianen, geen gemiddelden, zodat één uitschieter ze niet verschuift. Per 4 september 2026.
Analyse
Uit de dataAlle cijfers hierboven worden bij elke nachtelijke herbouw uit de gegevens van deze pagina gelezen. Alleen ter informatie, geen financieel advies. Per 20 juli 2026.
Gerelateerde Autofabrikanten Aandelen
Tesla, Inc.
$ 1,40 bln.
TMToyota Motor Corporation
$ 233,41 mld.
GMGeneral Motors Company
$ 79,37 mld.
RACEFerrari N.V.
$ 72,05 mld.
FFord Motor Company
$ 58,30 mld.
HMCHonda Motor Co., Ltd.
$ 42,39 mld.
Populaire Cyclische Consumptie aandelen
Amazon.com, Inc.
$ 2,79 bln.
HDThe Home Depot, Inc.
$ 320,31 mld.
BABAAlibaba Group Holding Limited
$ 281,47 mld.
MCDMcDonald's Corporation
$ 180,94 mld.
TJXThe TJX Companies, Inc.
$ 145,28 mld.