StockVS

TSX · CAD

Brompton Energy Split Corp Class A (ESP.TO) Aandelenanalyse

Brompton Energy Split Corp Class A (ESP.TO) is een aandeel dat noteert op TSX in Canadese dollar.

Laatst bijgewerkt: 21 oktober 2026

ESP.TO

C$ 7,18

−C$ 0,07 (−0,97%)

21 okt 2026 · Marktsluiting

Vergelijk

Koersverloop

Beweeg over de grafiek voor de dagelijkse slotkoers. De stippellijn markeert de opening van de periode.

ESP.TO vergelijken met… →

ESP.TO Kerncijfers

Per 21 okt 2026
Handel
Opening
C$ 7,28
Vorige slotkoers
C$ 7,25
Dagbereik
7,10–7,30
52-weeksbereik
4,25–8,34
Volume
17,32K
Cijfers (boekjaar)
Rendement 1 jaar
+89,25%
Dividend en data
Gem. Volume
19,90K

Alleen kengetallen die het bedrijf rapporteert worden getoond. Gegevens verstrekt door Yahoo Finance via yfinance. Dagelijks bijgewerkt.

Kerngegevens

Per 21 oktober 2026 sloot ESP.TO op C$ 7,18, +89,25% over 1 jaar.

ESP.TO Rendement per kalenderjaar

Rendement van Brompton Energy Split Corp Class A (ESP.TO) over 10 jaar: wat er van C$ 10.000 werd

1 jaar
C$ 10.000 C$ 18.925
+89,25%
5 jaar
C$ 10.000 C$ 36.980
+269,80%
10 jaar
C$ 10.000 C$ 9.329
−6,71%

Als je 10 jaar geleden C$ 10.000 in Brompton Energy Split Corp Class A (ESP.TO) had belegd tegen de slotkoers van 21 oktober 2016, was die belegging C$ 9.329 waard geweest bij de slotkoers van 21 oktober 2026: −6,71% in totaal, −0,69% per jaar, met herbelegde dividenden. Historische berekening op basis van slotkoersen gecorrigeerd voor splitsingen en dividenden, vóór kosten en belastingen.

Kalenderjaarrendementen berekend op dagelijkse slotkoersen. Deeljaren worden gedempt weergegeven en gemarkeerd met een sterretje.

JaarRendement
2026 (deeljaar)+53,81%
2025+0,79%
2024+72,25%
2023−41,11%
2022+168,03%
2021+272,00%
2020−64,54%
2019−41,00%
2018−58,10%
2017−33,94%
2016 (deeljaar)+11,33%

Per 21 oktober 2026.

ESP.TO Dividendhistorie

C$ 0,34+13,3% t.o.v. 2024

Dividend per aandeel, 2025 · uitkeringen: 3

JaarDividend per aandeelUitkeringenVerandering
2026*C$ 0,848—
2025C$ 0,343+13,3%
2024C$ 0,303—
2022C$ 0,121—
JaarDividend per aandeelUitkeringenVerandering
2026 (deeljaar)C$ 0,848—
2025C$ 0,343+13,3%
2024C$ 0,303—
2022C$ 0,121—
2018C$ 0,585−16,7%
2017C$ 0,696+100,0%
2016C$ 0,353—

Laatste uitkering: C$ 0,10 per aandeel, ex-dividend op 31 augustus 2026. Bedragen per aandeel opgeteld per kalenderjaar op basis van ex-dividenddata. Deeljaren worden gedempt weergegeven en gemarkeerd met een sterretje.

Analyse

Uit de data

Bedrijfsoverzicht

De gegevens hier betreffen Brompton Energy Split Corp Class A, symbool ESP.TO.

Het vastgelegde 52-weeksbereik loopt van C$ 4,25 tot C$ 8,34. ESP.TO sloot voor het laatst op C$ 7,18 op 21 oktober 2026. Dat is C$ −0,07 (−0,97%) ten opzichte van de vorige slotkoers. De laatste slotkoers ligt 68,94% boven dat 52-weken laag.

Waarderingsbeoordeling

De geannualiseerde volatiliteit over 10 jaar bedraagt 89,18%. Over de afgelopen twaalf maanden bedraagt het totaalrendement +89,25%. Over 10 jaar komt het geannualiseerde rendement uit op −0,69%.

Groei & inkomen

Het meest recente vastgelegde dividend van ESP.TO dateert uit 2026. Dividenden zijn vastgelegd voor 7 kalenderjaren; voor 2026 bedraagt het aantal uitkeringen 8 en de som daarvan C$ 0,84 per aandeel. Het jaar daarvoor, 2025, kwam het totaal uit op C$ 0,34 per aandeel.

Het sterkste volledige kalenderjaar in de gegevens is 2021 met +272,00%, het zwakste 2020 met −64,54%. De gegevens bevatten 9 volledige kalenderjaren, waarvan 4 met een plus. 2026 loopt nog; sinds het begin van het jaar is het totaalrendement +53,81%.

Alle cijfers hierboven worden bij elke dagelijkse herbouw uit de gegevens van deze pagina gelezen. Alleen ter informatie, geen financieel advies. Per 21 oktober 2026.