StockVS

TSX · Koleje · CAD

Kelso Technologies Inc. (KLS.TO) Analiza akcji

Kelso Technologies Inc. (KLS.TO) to akcje z branży Koleje notowane na TSX w walucie dolar kanadyjski.

Ostatnia aktualizacja: 20 października 2026

KLS.TO

0,13 CAD

+0,01 CAD (+4,17%)

20 paź 2026 · Zamknięcie rynku

Porównaj

Historia Cen

Najedź kursorem, aby zobaczyć kurs zamknięcia z danego dnia. Linia przerywana oznacza otwarcie okresu.

Porównaj KLS.TO z… →

Kluczowe statystyki KLS.TO

Stan na 20 paź 2026
Notowania
Otwarcie
0,13 CAD
Poprzednie zamknięcie
0,12 CAD
Zakres dnia
0,12–0,13
Zakres 52 tygodni
0,11–0,25
Wolumen
16,50 tys.
BetaJak bardzo kurs porusza się względem rynku. 1,0 zgodnie z rynkiem, powyżej mocniej, poniżej słabiej.
−0,16
Wycena
Kapitalizacja
7,01 mln CAD
Wskaźnik C/Z
nierentowna
Prognozowane C/ZKurs akcji podzielony przez prognozowany zysk na nadchodzący rok, a nie miniony.
0,50
Wskaźnik C/PWartość rynkowa podzielona przez roczne przychody. Przydatny dla spółek bez zysku, gdzie nie ma C/Z.
0,78
EPS (12 mies.)Zysk przypadający na jedną akcję za ostatnie dwanaście miesięcy.
−0,01
Finanse (rok obrotowy)
Przychody (rok obr.)
10,78 mln CAD+0,97%
Zysk netto (rok obr.)
447,40 tys. CAD
Marża zyskuCzęść przychodów pozostająca jako zysk po wszystkich kosztach i podatkach.
−8,86%
Akcje w obrocieŁączna liczba akcji w rękach inwestorów. Wartość rynkowa to ta liczba pomnożona przez kurs.
56,10 mln
Zwrot 1-roczny
−43,18%
Dywidenda i daty
Data wyników
11 listopada 2026szacowana
Śr. Wolumen
14,62 tys.

Pokazujemy tylko wskaźniki raportowane przez spółkę. Dane dostarczane przez Yahoo Finance za pośrednictwem yfinance. Aktualizowane codziennie.

Kluczowe dane

Na dzień 20 października 2026 KLS.TO zamknął się na poziomie 0,13 CAD, −43,18% za 1 rok.

Kelso Technologies Inc. (KLS.TO) ma kapitalizację rynkową 7,01 mln CAD.

W roku obrotowym 2025 spółka KLS.TO odnotowała przychody 10,78 mln CAD.

Stopa zwrotu KLS.TO w latach

Stopa zwrotu z akcji spółki Kelso Technologies Inc. (KLS.TO) za 10 lat: ile warta byłaby inwestycja 10 000 CAD

1 rok
10 000 CAD 5682 CAD
−43,18%
5 lat
10 000 CAD 1689 CAD
−83,11%
10 lat
10 000 CAD 1068 CAD
−89,32%

Gdyby 10 lat temu, na zamknięciu sesji 20 października 2016, zainwestować 10 000 CAD w akcje spółki Kelso Technologies Inc. (KLS.TO), na zamknięciu sesji 20 października 2026 inwestycja byłaby warta 1068 CAD: łącznie −89,32%, −20,04% rocznie. Obliczenie historyczne na podstawie kursów zamknięcia skorygowanych o splity i dywidendy, przed opłatami i podatkami.

Stopy zwrotu za lata kalendarzowe liczone z dziennych kursów zamknięcia. Lata niepełne są wyszarzone i oznaczone gwiazdką.

RokStopa zwrotu
2026 (rok niepełny)−37,50%
2025+42,86%
2024−33,33%
2023−50,00%
2022−25,00%
2021−21,13%
2020−23,66%
2019+60,34%
2018−12,12%
2017−47,20%
2016 (rok niepełny)−16,67%

Stan na 20 października 2026.

Przychody i zyski KLS.TO według roku obrotowego

Koniec roku obrotowego: grudzień
Rok obrotowyPrzychodyZysk nettoMarża netto
202510,78 mln CAD447,40 tys. CAD4,1%
202410,68 mln CAD−4,62 mln CAD−43,3%
202310,82 mln CAD−2,10 mln CAD−19,4%
202210,93 mln CAD−1,36 mln CAD−12,4%
Rok obrotowyPrzychodyZysk bruttoZysk operacyjnyZysk nettoMarża netto
202510,78 mln CAD4,43 mln CAD343,85 tys. CAD447,40 tys. CAD4,1%
202410,68 mln CAD4,69 mln CAD−794,84 tys. CAD−4,62 mln CAD−43,3%
202310,82 mln CAD4,58 mln CAD104,03 tys. CAD−2,10 mln CAD−19,4%
202210,93 mln CAD4,91 mln CAD336,62 tys. CAD−1,36 mln CAD−12,4%

Dane roczne zgodnie ze sprawozdaniem, w walucie sprawozdawczej spółki. Stan na 31 grudnia 2025.

Wycena KLS.TO wobec mediany branży Koleje

Mediana z 13 akcji
WskaźnikKLS.TOMediana KolejeWobec mediany
Wskaźnik C/P0,783,350,2x mediana
Marża zysku−8,86%13,61%22,5 pkt proc. poniżej

Mediany dla 13 akcji Koleje raportujących wskaźnik. Mediany, nie średnie, więc jedna wartość odstająca ich nie zaburzy. Stan na 21 października 2026.

Analiza

Z danych

Przegląd firmy

Kelso Technologies Inc. (KLS.TO) ma kapitalizację rynkową w wysokości 7,01 mln CAD. Spółka jest zaklasyfikowana do branży Koleje w sektorze Przemysł.

Ostatnie zamknięcie KLS.TO wyniosło 0,13 CAD w dniu 20 października 2026. To +0,01 CAD (+4,17%) wobec poprzedniego zamknięcia. W ciągu ostatnich 52 tygodni kurs mieścił się w przedziale od 0,11 CAD do 0,25 CAD. Ostatnie zamknięcie znajduje się 13,64% powyżej tego minimum z 52 tygodni.

Kondycja finansowa

Ostatni pełny rok obrotowy w zapisie, 2025, wykazuje przychody na poziomie 10,78 mln CAD. To +0,97% wobec poprzedniego roku obrotowego, w którym przychody wyniosły 10,68 mln CAD. Ten sam rok zamknął się zyskiem netto w wysokości 447,40 tys. CAD. Marża zysku kształtuje się na poziomie −8,86%. To o 22,5 pkt proc. mniej niż mediana branży Koleje, która wynosi 13,61%. Zysk na akcję z ostatnich dwunastu miesięcy wynosi −0,01.

W 4 latach obrotowych ujętych w zapisie przychody zmieniają się z 10,93 mln CAD w 2022 na 10,78 mln CAD w 2025. Liczba lat obrotowych ujętych w zapisie wynosi 4, a liczba lat z dodatnim wynikiem netto — 1.

Ocena wyceny

Kroczący wskaźnik C/Z nie ma zastosowania: ostatni raportowany wynik jest ujemny. Zapisane prognozowane C/Z wynosi 0,5. W odniesieniu do przychodów akcje notowane są na poziomie 0,78-krotności przychodów. W przypadku wskaźnika cena/przychody to 0,2-krotność mediany branży Koleje, która wynosi 3,35. Wskaźniki te raportowane są przez grupę 13 spółek z branży Koleje i z niej pochodzą podane mediany.

Raportowana beta wynosi −0,16. Dzienne stopy zwrotu z okresu (10 lat) dają po zannualizowaniu zmienność 85,83%. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy całkowita stopa zwrotu wyniosła −43,18%. Po przeliczeniu okresu (10 lat) na skalę roczną daje to −20,04%.

Wzrost i dochód

Zapis nie wykazuje dywidendy dla KLS.TO.

Najsilniejszym pełnym rokiem kalendarzowym w zapisie jest 2019 z wynikiem +60,34%, a najsłabszym 2023 z wynikiem −50,00%. Liczba pełnych lat kalendarzowych w zapisie wynosi 9, a liczba lat zakończonych wzrostem — 2. Rok 2026 jeszcze trwa, a całkowita stopa zwrotu od jego początku wynosi −37,50%.

Porównanie z konkurencją

Kelso Technologies Inc. (KLS.TO) działa w branży Koleje. Oto porównanie z najbliższymi konkurentami pod względem kapitalizacji rynkowej:

Firma Ticker Kapitalizacja Wskaźnik C/Z
Kelso Technologies Inc. KLS.TO 7,01 mln CAD —
Union Pacific Corporation UNP 171,02 mld $ 23,3
Canadian National Railway Company CNR.TO 103,05 mld CAD 21,9
CSX Corporation CSX 89,66 mld $ 28,1

Kapitalizacje rynkowe są podane w walucie notowań każdej spółki, bez przeliczania, a konkurenci są uporządkowani według tych nieprzeliczonych wartości.

Średni wskaźnik C/Z w branży Koleje wynosi 28,1x. Kelso Technologies Inc. nie ma wskaźnika C/Z, ponieważ obecnie nie jest rentowna.

Wszystkie powyższe liczby są odczytywane z danych tej strony przy każdej dziennej przebudowie. Wyłącznie w celach informacyjnych, nie stanowi porady finansowej. Stan na 20 października 2026.

Powiązane Akcje Koleje

Zobacz wszystkie akcje Koleje →

Popularne akcje Przemysł

Zobacz wszystkie akcje Przemysł →