StockVS

TSX · Inne Metale Przemysłowe i Górnictwo · CAD

Future Mineral Resources Inc. (FMR.TO) Analiza akcji

Future Mineral Resources Inc. (FMR.TO) to akcje z branży Inne Metale Przemysłowe i Górnictwo notowane na TSX w walucie dolar kanadyjski.

Ostatnia aktualizacja: 20 października 2026

FMR.TO

0,23 CAD

0,00 CAD (0,00%)

20 paź 2026 · Zamknięcie rynku

Porównaj

Historia Cen

Najedź kursorem, aby zobaczyć kurs zamknięcia z danego dnia. Linia przerywana oznacza otwarcie okresu.

Porównaj FMR.TO z… →

Kluczowe statystyki FMR.TO

Stan na 20 paź 2026
Notowania
Otwarcie
0,23 CAD
Poprzednie zamknięcie
0,23 CAD
Zakres 52 tygodni
0,22–0,45
BetaJak bardzo kurs porusza się względem rynku. 1,0 zgodnie z rynkiem, powyżej mocniej, poniżej słabiej.
2,42
Wycena
Kapitalizacja
4,03 mln CAD
Wskaźnik C/Z
nierentowna
EPS (12 mies.)Zysk przypadający na jedną akcję za ostatnie dwanaście miesięcy.
−0,04
Finanse (rok obrotowy)
Przychody (rok obr.)
0,00 CAD
Zysk netto (rok obr.)
−2,61 mln CAD
Akcje w obrocieŁączna liczba akcji w rękach inwestorów. Wartość rynkowa to ta liczba pomnożona przez kurs.
17,52 mln
Zwrot 1-roczny
−48,31%
Dywidenda i daty
Data wyników
29 października 2026szacowana
Śr. Wolumen
10,78 tys.

Pokazujemy tylko wskaźniki raportowane przez spółkę. Dane dostarczane przez Yahoo Finance za pośrednictwem yfinance. Aktualizowane codziennie.

Kluczowe dane

Na dzień 20 października 2026 FMR.TO zamknął się na poziomie 0,23 CAD, −48,31% za 1 rok.

Future Mineral Resources Inc. (FMR.TO) ma kapitalizację rynkową 4,03 mln CAD.

W roku obrotowym 2025 spółka FMR.TO odnotowała przychody 0,00 CAD.

Stopa zwrotu FMR.TO w latach

Stopa zwrotu z akcji spółki Future Mineral Resources Inc. (FMR.TO) za 10 lat: ile warta byłaby inwestycja 10 000 CAD

1 rok
10 000 CAD 5169 CAD
−48,31%
5 lat
10 000 CAD 1394 CAD
−86,06%
10 lat
10 000 CAD 597 CAD
−94,03%

Gdyby 10 lat temu, na zamknięciu sesji 20 października 2016, zainwestować 10 000 CAD w akcje spółki Future Mineral Resources Inc. (FMR.TO), na zamknięciu sesji 20 października 2026 inwestycja byłaby warta 597 CAD: łącznie −94,03%, −24,56% rocznie. Obliczenie historyczne na podstawie kursów zamknięcia skorygowanych o splity i dywidendy, przed opłatami i podatkami.

Stopy zwrotu za lata kalendarzowe liczone z dziennych kursów zamknięcia. Lata niepełne są wyszarzone i oznaczone gwiazdką.

RokStopa zwrotu
2026 (rok niepełny)−19,30%
2025+90,00%
2024−57,14%
2023+0,00%
2022−82,93%
2021+192,86%
2020+40,00%
2019−58,33%
2018−71,76%
2017+44,07%
2016 (rok niepełny)−33,71%

Stan na 20 października 2026.

Przychody i zyski FMR.TO według roku obrotowego

Koniec roku obrotowego: lipiec
Rok obrotowyPrzychodyZysk nettoMarża netto
20250,00 CAD−2,61 mln CAD—
20240,00 CAD−2,61 mln CAD—
20230,00 CAD−5,68 mln CAD—
20220,00 CAD−12,06 mln CAD—
Rok obrotowyPrzychodyZysk bruttoZysk operacyjnyZysk nettoMarża netto
20250,00 CAD—−1,43 mln CAD−2,61 mln CAD—
20240,00 CAD—−2,10 mln CAD−2,61 mln CAD—
20230,00 CAD—−1,94 mln CAD−5,68 mln CAD—
20220,00 CAD—−10,57 mln CAD−12,06 mln CAD—

Dane roczne zgodnie ze sprawozdaniem, w walucie sprawozdawczej spółki. Stan na 31 lipca 2025.

Analiza

Z danych

Przegląd firmy

Rynek wycenia Future Mineral Resources Inc. (FMR.TO) na 4,03 mln CAD. Spółka jest zaklasyfikowana do branży Inne Metale Przemysłowe i Górnictwo w sektorze Materiały Podstawowe. Liczba pracowników w zapisie wynosi 9.

Najnowszy zapisany kurs zamknięcia dla FMR.TO to 0,23 CAD z dnia 20 października 2026. Kurs zamknięcia nie zmienił się wobec poprzedniej sesji. Zapisany zakres z 52 tygodni obejmuje wartości od 0,22 CAD do 0,45 CAD. Ostatnie zamknięcie znajduje się 4,55% powyżej tego minimum z 52 tygodni.

Kondycja finansowa

Przychody za rok obrotowy 2025 wyniosły 0,00 CAD. Ten sam rok zamknął się stratą netto w wysokości 2,61 mln CAD. W ujęciu kroczącym zysk na akcję wynosi −0,04.

W 4 latach obrotowych ujętych w zapisie przychody zmieniają się z 0,00 CAD w 2022 na 0,00 CAD w 2025. Liczba lat obrotowych ujętych w zapisie wynosi 4, a liczba lat z dodatnim wynikiem netto — 0.

Ocena wyceny

Zapis wskazuje ujemny wynik za ostatnie dwanaście miesięcy, więc wskaźnik cena/zysk nie jest publikowany.

Beta wobec szerokiego rynku podawana jest na poziomie 2,42. Dzienne stopy zwrotu z okresu (10 lat) dają po zannualizowaniu zmienność 135,69%. Roczna całkowita stopa zwrotu wynosi −48,31%. Stopa zwrotu w skali roku dla okresu (10 lat) wynosi −24,56%.

Wzrost i dochód

Dla FMR.TO nie zapisano żadnej dywidendy.

Wśród pełnych lat kalendarzowych w zapisie 2021 przyniósł +192,86%, a 2022 przyniósł −82,93%. Liczba pełnych lat kalendarzowych w zapisie wynosi 9, a liczba lat zakończonych wzrostem — 4. Rok 2026 jeszcze trwa, a całkowita stopa zwrotu od jego początku wynosi −19,30%.

Porównanie z konkurencją

Future Mineral Resources Inc. (FMR.TO) działa w branży Inne Metale Przemysłowe i Górnictwo. Oto porównanie z najbliższymi konkurentami pod względem kapitalizacji rynkowej:

Firma Ticker Kapitalizacja Wskaźnik C/Z
Future Mineral Resources Inc. FMR.TO 4,03 mln CAD —
BHP Group Limited BHP 211,50 mld $ 21,6
Rio Tinto Group RIO 141,37 mld $ 11,8
Vale S.A. VALE 54,05 mld $ 25,4

Kapitalizacje rynkowe są podane w walucie notowań każdej spółki, bez przeliczania, a konkurenci są uporządkowani według tych nieprzeliczonych wartości.

Średni wskaźnik C/Z w branży Inne Metale Przemysłowe i Górnictwo wynosi 18,2x. Future Mineral Resources Inc. nie ma wskaźnika C/Z, ponieważ obecnie nie jest rentowna.

Wszystkie powyższe liczby są odczytywane z danych tej strony przy każdej dziennej przebudowie. Wyłącznie w celach informacyjnych, nie stanowi porady finansowej. Stan na 20 października 2026.

Powiązane Akcje Inne Metale Przemysłowe i Górnictwo

Zobacz wszystkie akcje Inne Metale Przemysłowe i Górnictwo →

Popularne akcje Materiały Podstawowe

Zobacz wszystkie akcje Materiały Podstawowe →