StockVS

TSX · CAD · ETF

BMO Growth ETF (ZGRO.TO) Analiza ETF

ZGRO.TO
Wskaźnik kosztów 0,18% Stopa dywidendy 1,39% Aktywa 871,79 mln CAD Od 23 stycznia 2023 Rodzina BMO Asset Management Inc

Ostatnia aktualizacja: 21 października 2026

19,46 CAD
+0,07 CAD (+0,36%)

21 października 2026 · Zamknięcie sesji

Porównaj

Historia Cen

Najedź kursorem, aby zobaczyć kurs zamknięcia z danego dnia. Linia przerywana oznacza otwarcie okresu.

Porównaj ZGRO.TO z… →

Roczna stopa zwrotu ZGRO.TO

OkresW skali roku100 CAD rośnie do
1 rok+13,89%113,89 CAD
3 lata+20,08%173,16 CAD
5 lat+10,95%168,13 CAD
Od 15 lutego 2019+11,39%228,92 CAD

Całkowite stopy zwrotu liczone z dziennych kursów zamknięcia, przy reinwestowaniu dywidend. Stan na 21 października 2026.

Stopa zwrotu ZGRO.TO w latach

2019 i 2026 to lata niepełne

Pokaż jako tabelę ↓Pokaż jako wykres ↑
RokStopa zwrotu
2026 (rok niepełny)+12,56%
2025+16,39%
2024+20,71%
2023+14,64%
2022−10,58%
2021+14,98%
2020+10,81%
2019 (rok niepełny)+10,83%

Miesięczne stopy zwrotu ZGRO.TO

−10%+9%
Rokstylutmarkwimajczelipsiewrzpaźlisgru
2026+1,5+3,0−4,1+4,9+4,5+1,8−1,0+1,6−0,2+0,2——
2025+3,3−0,7−2,4−2,4+4,2+2,9+1,9+2,2+4,2+2,2+0,7−0,6
2024+1,0+3,7+2,7−2,0+2,4+1,8+3,3+0,1+2,5+0,5+4,5−1,2
2023+5,2−1,1+1,7+1,6−1,8+2,3+2,4−0,4−3,6−1,1+5,9+3,1
2022−3,4−2,0+0,8−5,0−0,3−6,4+5,7−1,8−3,9+3,8+5,5−3,2
2021−0,0+1,8+1,1+1,5+0,8+2,8+1,1+2,5−2,7+2,1+0,7+2,5
2020+1,1−4,9−9,1+8,2+2,9+1,5+3,1+2,6−1,3−2,2+7,9+1,9
2019——+2,4+2,9−3,4+2,4+0,4+0,3+1,0+1,1+3,2+0,2

Miesięczne całkowite stopy zwrotu przy reinwestowaniu dywidend; każda komórka pokazuje wartość ze znakiem.

Zmienność i ryzyko ZGRO.TO

Zmienność: 7 lat · Beta: 3 lata
Zmienność zannualizowana
13,37%
Beta (3 lata)
1,09
Najlepszy rok
+20,71%

2024

Najgorszy rok
−10,58%

2022

Zmienność to zannualizowane odchylenie standardowe dziennych stóp zwrotu. Stan na 21 października 2026.

Główne Pozycje

# Symbol Nazwa Waga
1 ZSP.TO BMO S&P 500 ETF (CAD) 36,61%
2 ZCN.TO BMO S&P/TSX Capped Composite ETF 19,86%
3 ZDB.TO BMO Discount Bond ETF 14,02%
4 ZEA.TO BMO MSCI EAFE ETF 13,2%
5 ZEM.TO BMO MSCI Emerging Markets ETF 7,4%
6 ZUAG-F.TO BMO US Aggregate Bond ETF Hedged Units 5,99%
7 ZMID.TO BMO S&P US Mid Cap ETF 1,95%
8 ZSML.TO BMO S&P US Small Cap ETF 0,96%

Analiza

Z danych

Przegląd funduszu

BMO Growth ETF (ZGRO.TO) to fundusz notowany na giełdzie. Aktywa netto ogółem wynoszą 871,79 mln CAD. Koszty roczne odpowiadają wskaźnikowi kosztów na poziomie 0,18%. Przy pozycji o wartości 10 000 CAD daje to 18,00 CAD rocznie. Jako rodzinę funduszy zapisano BMO Asset Management Inc. Zapisana data utworzenia to 23 stycznia 2023.

Największe zapisane pozycje to BMO S&P 500 ETF (CAD) (ZSP.TO), BMO S&P/TSX Capped Composite ETF (ZCN.TO) i BMO Discount Bond ETF (ZDB.TO). Na samą pozycję BMO S&P 500 ETF (CAD) przypada 36,61% portfela.

Analiza wyników

Ostatnie zamknięcie ZGRO.TO wyniosło 19,46 CAD w dniu 21 października 2026. Roczna całkowita stopa zwrotu wynosi +13,89%. Po przeliczeniu okresu (5 lat) na skalę roczną daje to +10,95%. Krocząca stopa wypłat wynosi 1,39%.

Rok 2026 jeszcze trwa, a całkowita stopa zwrotu od jego początku wynosi +12,56%. Wśród pełnych lat kalendarzowych w zapisie 2024 przyniósł +20,71%, a 2022 przyniósł −10,58%. Liczba pełnych lat kalendarzowych w zapisie wynosi 6, a liczba lat zakończonych wzrostem — 5.

Profil cenowy i ryzyka

W ciągu ostatnich 52 tygodni kurs mieścił się w przedziale od 17,01 CAD do 19,79 CAD. Ostatnie zamknięcie znajduje się 14,4% powyżej tego minimum z 52 tygodni. Zmienność zannualizowana dla okresu (7 lat) wynosi 13,37%. Raportowana beta wynosi 1,09. Zmienność jest obliczana na podstawie zapisanych dziennych kursów zamknięcia, czyli tej samej serii, której używają wykresy na tej stronie.

Wszystkie powyższe liczby są odczytywane z danych tej strony przy każdej dziennej przebudowie. Wyłącznie w celach informacyjnych, nie stanowi porady finansowej. Stan na 21 października 2026.

Więcej ETFs BMO Asset Management Inc