NYSE · IT-diensten · USD
SOLAI Limited (SLAI) Aandelenanalyse
SOLAI Limited (SLAI) is een IT-diensten-aandeel dat noteert op NYSE in Amerikaanse dollar.
Koersverloop
Geen koersgegevens beschikbaar
Beweeg over de grafiek voor de dagelijkse slotkoers. De stippellijn markeert de opening van de periode.
SLAI Kerncijfers
Per 17 jul 2026Handel
- Opening
- $ 3,72
- Vorige slotkoers
- $ 3,72
- 52-weeksbereik
- 2,59–26,74
- BètaHoeveel de koers beweegt ten opzichte van de markt. 1,0 beweegt mee; hoger schommelt meer, lager minder.
- 3.03
Waardering
- Marktkapitalisatie
- $ 16,69 mln.
- K/W-verhouding
- niet winstgevend
- K/O-verhoudingMarktwaarde gedeeld door de jaaromzet. Nuttig bij nog niet winstgevende bedrijven zonder K/W.
- 0.69
- WPA (12 mnd)Winst per aandeel over de afgelopen twaalf maanden.
- −14.00
Cijfers (boekjaar)
- Omzet (boekjaar)
- $ 32,92 mln.−23.62%
- Nettowinst (boekjaar)
- $ 12,07 mln.
- WinstmargeHet deel van de omzet dat na alle kosten en belastingen als winst overblijft.
- −134.63%
- Rendement 1 jaar
- −11.43%
Dividend en data
- Gem. Volume
- 24.74K
Alleen kengetallen die het bedrijf rapporteert worden getoond. Gegevens verstrekt door Yahoo Finance via yfinance. Dagelijks bijgewerkt.
SLAI Rendement per kalenderjaar
Kalenderjaarrendementen berekend op dagelijkse slotkoersen. Deeljaren worden gedempt weergegeven en gemarkeerd met een sterretje.
| Jaar | Rendement |
|---|---|
| 2026 (deeljaar) | +455.22% |
| 2025 | −73.73% |
Per 17 juli 2026.
SLAI Omzet en winst per boekjaar
Einde boekjaar: december| Boekjaar | Omzet | Nettowinst | Nettomarge |
|---|---|---|---|
| 2024 | $ 32,92 mln. | $ 12,07 mln. | 36.7% |
| 2023 | $ 43,10 mln. | −$ 28,71 mln. | −66.6% |
| 2022 | $ 57,03 mln. | −$ 155,42 mln. | −272.5% |
| 2021 | $ 53,77 mln. | −$ 62,40 mln. | −116.1% |
| Boekjaar | Omzet | Brutowinst | Bedrijfsresultaat | Nettowinst | Nettomarge |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | $ 32,92 mln. | $ 2,99 mln. | −$ 11,25 mln. | $ 12,07 mln. | 36.7% |
| 2023 | $ 43,10 mln. | $ 3,05 mln. | −$ 29,91 mln. | −$ 28,71 mln. | −66.6% |
| 2022 | $ 57,03 mln. | −$ 4,17 mln. | −$ 30,89 mln. | −$ 155,42 mln. | −272.5% |
| 2021 | $ 53,77 mln. | $ 14,26 mln. | −$ 24,52 mln. | −$ 62,40 mln. | −116.1% |
Jaarcijfers zoals gerapporteerd, in de rapportagevaluta van het bedrijf. Per 31 december 2024.
Waardering van SLAI versus de IT-diensten-mediaan
Mediaan van 78 aandelen| Kengetal | SLAI | IT-diensten-mediaan | T.o.v. mediaan |
|---|---|---|---|
| K/O-verhouding | 0.69 | 1.04 | 34% lager |
| Winstmarge | −134.63% | 0.88% | 135.5 ppt lager |
Medianen over 78 IT-diensten-aandelen die het kengetal rapporteren. Medianen, geen gemiddelden, zodat één uitschieter ze niet verschuift. Per 4 september 2026.
Analyse
Uit de dataAlle cijfers hierboven worden bij elke nachtelijke herbouw uit de gegevens van deze pagina gelezen. Alleen ter informatie, geen financieel advies. Per 17 juli 2026.
Gerelateerde IT-diensten Aandelen
International Business Machines Corporation
$ 221,30 mld.
ACNAccenture plc
$ 114,26 mld.
INFYInfosys Limited
$ 47,39 mld.
CTSHCognizant Technology Solutions Corporation
$ 28,07 mld.
FISFidelity National Information Services, Inc.
$ 21,60 mld.
BRBroadridge Financial Solutions, Inc.
$ 19,71 mld.
Populaire Technologie aandelen
NVIDIA Corporation
$ 5,56 bln.
AAPLApple Inc.
$ 4,67 bln.
MSFTMicrosoft Corporation
$ 3,71 bln.
TSMTaiwan Semiconductor Manufacturing Company Limited
$ 2,22 bln.
AVGOBroadcom Inc.
$ 1,70 bln.