NASDAQ · Huishoudelijke & Persoonlijke Verzorging · USD
Raytech Holding Limited (RAY) Aandelenanalyse
Raytech Holding Limited (RAY) is een Huishoudelijke & Persoonlijke Verzorging-aandeel dat noteert op NASDAQ in Amerikaanse dollar.
Koersverloop
Geen koersgegevens beschikbaar
Beweeg over de grafiek voor de dagelijkse slotkoers. De stippellijn markeert de opening van de periode.
RAY Kerncijfers
Per 4 sep 2026Handel
- Opening
- $ 2,63
- Vorige slotkoers
- $ 2,62
- Dagbereik
- 2,60–2,65
- 52-weeksbereik
- 1,40–11,81
- Volume
- 5.90K
- BètaHoeveel de koers beweegt ten opzichte van de markt. 1,0 beweegt mee; hoger schommelt meer, lager minder.
- −2.54
Waardering
- Marktkapitalisatie
- $ 15,57 mln.
- K/W-verhouding
- 2.85
- K/O-verhoudingMarktwaarde gedeeld door de jaaromzet. Nuttig bij nog niet winstgevende bedrijven zonder K/W.
- 0.11
- WPA (12 mnd)Winst per aandeel over de afgelopen twaalf maanden.
- 0.93
Cijfers (boekjaar)
- Omzet (boekjaar)
- $ 78,74 mln.+17.57%
- Nettowinst (boekjaar)
- $ 8,27 mln.−16.79%
- WinstmargeHet deel van de omzet dat na alle kosten en belastingen als winst overblijft.
- 11.70%
- Uitstaande aandelen
- 5.87M
- Rendement 1 jaar
- −74.48%
Dividend en data
- Gem. Volume
- 10.40K
Alleen kengetallen die het bedrijf rapporteert worden getoond. Gegevens verstrekt door Yahoo Finance via yfinance. Dagelijks bijgewerkt.
RAY Rendement per kalenderjaar
Kalenderjaarrendementen berekend op dagelijkse slotkoersen. Deeljaren worden gedempt weergegeven en gemarkeerd met een sterretje.
| Jaar | Rendement |
|---|---|
| 2026 (deeljaar) | +34.52% |
| 2025 | −90.53% |
| 2024 (deeljaar) | −69.27% |
Per 4 september 2026.
RAY Omzet en winst per boekjaar
Einde boekjaar: maart| Boekjaar | Omzet | Nettowinst | Nettomarge |
|---|---|---|---|
| 2024 | $ 78,74 mln. | $ 8,27 mln. | 10.5% |
| 2023 | $ 66,97 mln. | $ 9,94 mln. | 14.8% |
| 2022 | $ 45,52 mln. | $ 6,29 mln. | 13.8% |
| 2021 | $ 45,11 mln. | $ 9,44 mln. | 20.9% |
| Boekjaar | Omzet | Brutowinst | Bedrijfsresultaat | Nettowinst | Nettomarge |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | $ 78,74 mln. | $ 17,81 mln. | $ 7,65 mln. | $ 8,27 mln. | 10.5% |
| 2023 | $ 66,97 mln. | $ 14,90 mln. | $ 11,36 mln. | $ 9,94 mln. | 14.8% |
| 2022 | $ 45,52 mln. | $ 11,47 mln. | $ 7,19 mln. | $ 6,29 mln. | 13.8% |
| 2021 | $ 45,11 mln. | $ 12,10 mln. | $ 11,18 mln. | $ 9,44 mln. | 20.9% |
Jaarcijfers zoals gerapporteerd, in de rapportagevaluta van het bedrijf. Per 31 maart 2025.
Waardering van RAY versus de Huishoudelijke & Persoonlijke Verzorging-mediaan
Mediaan van 33 aandelen| Kengetal | RAY | Huishoudelijke & Persoonlijke Verzorging-mediaan | T.o.v. mediaan |
|---|---|---|---|
| K/W | 2.85 | 22.05 | 0.1x de mediaan |
| K/O-verhouding | 0.11 | 1.08 | 0.1x de mediaan |
| Winstmarge | 11.70% | 0.00% | 11.7 ppt hoger |
Medianen over 33 Huishoudelijke & Persoonlijke Verzorging-aandelen die het kengetal rapporteren. Medianen, geen gemiddelden, zodat één uitschieter ze niet verschuift. Per 4 september 2026.
Laatste Nieuws
Raytech Holding Intends To Change Its English Name From Raytech Holding Limited To Atlas Trinity Tech Limited, Nasdaq Ticker To ATTT, Effective Sept. 10
BenzingaRaytech Holding FY EPS $0.92, Sales $18.192M
Benzinga
Nieuws geleverd door externe bronnen. Geen financieel advies.
Analyse
Uit de dataAlle cijfers hierboven worden bij elke nachtelijke herbouw uit de gegevens van deze pagina gelezen. Alleen ter informatie, geen financieel advies. Per 4 september 2026.
Gerelateerde Huishoudelijke & Persoonlijke Verzorging Aandelen
The Procter & Gamble Company
$ 340,13 mld.
ULUnilever PLC
$ 138,24 mld.
CLColgate-Palmolive Company
$ 70,77 mld.
ELThe Estée Lauder Companies Inc.
$ 37,58 mld.
KVUEKenvue Inc.
$ 36,00 mld.
KMBKimberly-Clark Corporation
$ 34,91 mld.
Populaire Defensieve Consumptie aandelen
Walmart Inc.
$ 852,63 mld.
COSTCostco Wholesale Corporation
$ 406,11 mld.
KOThe Coca-Cola Company
$ 378,93 mld.
PMPhilip Morris International Inc.
$ 284,49 mld.
PEPPepsiCo, Inc. Common Stock
$ 188,00 mld.

