StockVS

NYSE · REIT - Mieszkaniowe · USD

Veris Residential, Inc. (VRE) Analiza akcji

Veris Residential, Inc. (VRE) to akcje z branży REIT - Mieszkaniowe notowane na NYSE w walucie dolar amerykański.

VRE

18,99 $

−0,01 $ (−0.05%)

Ostatnia transakcja 26 maja 2026

Porównaj

Historia Cen

Najedź kursorem, aby zobaczyć kurs zamknięcia z danego dnia. Linia przerywana oznacza otwarcie okresu.

Porównaj VRE z… →

Kluczowe statystyki VRE

Stan na 26 maj 2026
Notowania
Otwarcie
18,99 $
Poprzednie zamknięcie
19,00 $
Zakres dnia
18,99–19,00
Zakres 52 tygodni
13,69–19,03
Wolumen
1.04M
BetaJak bardzo kurs porusza się względem rynku. 1,0 zgodnie z rynkiem, powyżej mocniej, poniżej słabiej.
1.07
Wycena
Kapitalizacja
1,94 mld $
Wskaźnik C/Z
26.01
Wskaźnik C/PWartość rynkowa podzielona przez roczne przychody. Przydatny dla spółek bez zysku, gdzie nie ma C/Z.
6.65
EPS (12 mies.)Zysk przypadający na jedną akcję za ostatnie dwanaście miesięcy.
0.73
Finanse (rok obrotowy)
Marża zyskuCzęść przychodów pozostająca jako zysk po wszystkich kosztach i podatkach.
24.62%
Zwrot 1-roczny
+31.65%
Dywidenda i daty
Dywidenda
0,32 $+1.69%
Śr. Wolumen
1.20M

Pokazujemy tylko wskaźniki raportowane przez spółkę. Dane dostarczane przez Yahoo Finance za pośrednictwem yfinance. Aktualizowane codziennie.

Stopa zwrotu VRE w latach

Stopy zwrotu za lata kalendarzowe liczone z dziennych kursów zamknięcia. Lata niepełne są wyszarzone i oznaczone gwiazdką.

RokStopa zwrotu
2026 (rok niepełny)+27.62%
2025−9.13%
2024 (rok niepełny)+2.02%

Stan na 26 maja 2026.

Wycena VRE wobec mediany branży REIT - Mieszkaniowe

Mediana z 23 akcji
WskaźnikVREMediana REIT - MieszkanioweWobec mediany
C/Z26.0128.689% poniżej
Wskaźnik C/P6.656.650% powyżej
Marża zysku24.62%20.86%3.8 pkt proc. powyżej

Mediany dla 23 akcji REIT - Mieszkaniowe raportujących wskaźnik. Mediany, nie średnie, więc jedna wartość odstająca ich nie zaburzy. Stan na 4 września 2026.

Analiza

Z danych

Przegląd firmy

Veris Residential, Inc. (VRE) ma kapitalizację rynkową w wysokości 1,94 mld $. Spółka jest zaklasyfikowana do branży REIT - Mieszkaniowe w sektorze Nieruchomości. Liczba pracowników w zapisie wynosi 181.

Ostatnie zamknięcie VRE wyniosło 18,99 $ w dniu 26 maja 2026. To −0,01 $ (−0,05%) wobec poprzedniego zamknięcia. W ciągu ostatnich 52 tygodni kurs mieścił się w przedziale od 13,69 $ do 19,03 $. Ostatnie zamknięcie znajduje się 38,71% powyżej tego minimum z 52 tygodni.

Kondycja finansowa

Zapisane przychody z ostatnich dwunastu miesięcy wynoszą 292,16 mln $. Marża zysku kształtuje się na poziomie 24,62%. To o 3,8 pkt proc. więcej niż mediana branży REIT - Mieszkaniowe, która wynosi 20,86%. W ujęciu kroczącym zysk na akcję wynosi 0,73.

Ocena wyceny

VRE jest notowany przy kroczącym wskaźniku cena/zysk na poziomie 26,01. To 9,31% poniżej mediany branży REIT - Mieszkaniowe, która wynosi 28,68. Wskaźnik cena/przychody wynosi 6,65. W przypadku wskaźnika cena/przychody to 0% powyżej mediany branży REIT - Mieszkaniowe, która wynosi 6,65. Wskaźniki te raportowane są przez grupę 23 spółek z branży REIT - Mieszkaniowe i z niej pochodzą podane mediany.

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy stopa zwrotu z kursu wyniosła +31,65%. Raportowana beta wynosi 1,07. Dzienne stopy zwrotu z okresu (1 rok) dają po zannualizowaniu zmienność 23,19%.

Wzrost i dochód

VRE wypłaca dywidendę o stopie 1,69%. To o 2,6 pkt proc. mniej niż mediana stopy dywidendy w branży REIT - Mieszkaniowe, która wynosi 4,27%. Przy wskazanej stawce daje to 0,32 $ na akcję rocznie.

Od początku 2026 kurs zmienił się o +27,62%. Zapis obejmuje jeden pełny rok kalendarzowy, 2025, ze stopą zwrotu −9,13%.

Porównanie z konkurencją

Veris Residential, Inc. (VRE) działa w branży REIT - Mieszkaniowe. Oto porównanie z najbliższymi konkurentami pod względem kapitalizacji rynkowej:

Firma Ticker Kapitalizacja Wskaźnik C/Z
Veris Residential, Inc. VRE 1,94 mld $ 26.0
AvalonBay Communities, Inc. VMRK 50,57 mld $ 25.0
AvalonBay Communities Inc AVB 26,28 mld $ 25.3
Equity Residential EQR 24,61 mld $ 28.7

Średni wskaźnik C/Z w branży REIT - Mieszkaniowe wynosi 28.7x. Veris Residential, Inc. jest notowana przy C/Z wynoszącym 26.0.

Wszystkie powyższe liczby są odczytywane z danych tej strony przy każdej nocnej przebudowie. Wyłącznie w celach informacyjnych, nie stanowi porady finansowej. Stan na 26 maja 2026.

Powiązane Akcje REIT - Mieszkaniowe

Zobacz wszystkie akcje REIT - Mieszkaniowe →

Popularne akcje Nieruchomości

Zobacz wszystkie akcje Nieruchomości →

O Veris Residential, Inc.

Veris Residential, Inc. is a forward-thinking real estate investment trust (REIT) that primarily owns, operates, acquires and develops premier Class A multifamily properties in the Northeast. Our technology-enabled, vertically integrated operating platform delivers a contemporary living experience aligned with residents' preferences while positively impacting the communities we serve. We are guided by an experienced management team and Board of Directors, underpinned by leading corporate governance principles; a best-in-class approach to operations; and an inclusive culture based on meritocratic empowerment. Veris Residential, Inc.is based in Jersey City, United States.

Opis firmy jest wyświetlany po angielsku.

Odwiedź stronę →