StockVS

TSX · Inne Metale Przemysłowe i Górnictwo · CAD

Greenland Resources Inc. (MOLY.TO) Analiza akcji

Greenland Resources Inc. (MOLY.TO) to akcje z branży Inne Metale Przemysłowe i Górnictwo notowane na TSX w walucie dolar kanadyjski.

Ostatnia aktualizacja: 21 października 2026

MOLY.TO

1,43 CAD

+0,02 CAD (+1,42%)

21 paź 2026 · Zamknięcie rynku

Porównaj

Historia Cen

Najedź kursorem, aby zobaczyć kurs zamknięcia z danego dnia. Linia przerywana oznacza otwarcie okresu.

Porównaj MOLY.TO z… →

Kluczowe statystyki MOLY.TO

Stan na 21 paź 2026
Notowania
Otwarcie
1,38 CAD
Poprzednie zamknięcie
1,41 CAD
Zakres dnia
1,37–1,43
Zakres 52 tygodni
1,25–2,29
Wolumen
192,18 tys.
BetaJak bardzo kurs porusza się względem rynku. 1,0 zgodnie z rynkiem, powyżej mocniej, poniżej słabiej.
0,30
Wycena
Kapitalizacja
193,36 mln CAD
Wskaźnik C/Z
nierentowna
EPS (12 mies.)Zysk przypadający na jedną akcję za ostatnie dwanaście miesięcy.
−0,06
Finanse (rok obrotowy)
Przychody (rok obr.)
0,00 CAD
Zysk netto (rok obr.)
−7,51 mln CAD
Akcje w obrocieŁączna liczba akcji w rękach inwestorów. Wartość rynkowa to ta liczba pomnożona przez kurs.
135,22 mln
Dywidenda i daty
Data wyników
11 listopada 2026szacowana
Śr. Wolumen
165,92 tys.

Pokazujemy tylko wskaźniki raportowane przez spółkę. Dane dostarczane przez Yahoo Finance za pośrednictwem yfinance. Aktualizowane codziennie.

Kluczowe dane

Greenland Resources Inc. (MOLY.TO) ma kapitalizację rynkową 193,36 mln CAD.

W roku obrotowym 2025 spółka MOLY.TO odnotowała przychody 0,00 CAD.

Stopa zwrotu MOLY.TO w latach

Stopy zwrotu za lata kalendarzowe liczone z dziennych kursów zamknięcia. Lata niepełne są wyszarzone i oznaczone gwiazdką.

RokStopa zwrotu
2026 (rok niepełny)−4,67%
2025 (rok niepełny)−3,23%

Stan na 21 października 2026.

Przychody i zyski MOLY.TO według roku obrotowego

Koniec roku obrotowego: marzec
Rok obrotowyPrzychodyZysk nettoMarża netto
20250,00 CAD−7,51 mln CAD—
20240,00 CAD−4,06 mln CAD—
20230,00 CAD−6,30 mln CAD—
20220,00 CAD−3,75 mln CAD—
Rok obrotowyPrzychodyZysk bruttoZysk operacyjnyZysk nettoMarża netto
20250,00 CAD—−7,65 mln CAD−7,51 mln CAD—
20240,00 CAD—−4,19 mln CAD−4,06 mln CAD—
20230,00 CAD—−6,47 mln CAD−6,30 mln CAD—
20220,00 CAD—−3,78 mln CAD−3,75 mln CAD—

Dane roczne zgodnie ze sprawozdaniem, w walucie sprawozdawczej spółki. Stan na 31 marca 2026.

Analiza

Z danych

Przegląd firmy

Greenland Resources Inc. (MOLY.TO) ma kapitalizację rynkową w wysokości 193,36 mln CAD. Spółka jest zaklasyfikowana do branży Inne Metale Przemysłowe i Górnictwo w sektorze Materiały Podstawowe.

Zapisany zakres z 52 tygodni obejmuje wartości od 1,25 CAD do 2,29 CAD. Ostatnie zamknięcie MOLY.TO wyniosło 1,43 CAD w dniu 21 października 2026. To +0,02 CAD (+1,42%) wobec poprzedniego zamknięcia. Ostatnie zamknięcie znajduje się 14,4% powyżej tego minimum z 52 tygodni.

Kondycja finansowa

W roku obrotowym 2025 spółka Greenland Resources Inc. wykazała przychody w wysokości 0,00 CAD. Ten sam rok zamknął się stratą netto w wysokości 7,51 mln CAD. Zysk na akcję z ostatnich dwunastu miesięcy wynosi −0,06.

W 4 latach obrotowych ujętych w zapisie przychody zmieniają się z 0,00 CAD w 2022 na 0,00 CAD w 2025. Liczba lat obrotowych ujętych w zapisie wynosi 4, a liczba lat z dodatnim wynikiem netto — 0.

Ocena wyceny

Kroczący wskaźnik C/Z nie ma zastosowania: ostatni raportowany wynik jest ujemny.

Zapisana historia kursu zaczyna się 22 grudnia 2025, a łączna stopa zwrotu od tego czasu wynosi −7,74%. Beta wobec szerokiego rynku podawana jest na poziomie 0,3.

Wzrost i dochód

Zapis nie wykazuje dywidendy dla MOLY.TO.

Od początku 2026 całkowita stopa zwrotu wynosi −4,67%.

Porównanie z konkurencją

Greenland Resources Inc. (MOLY.TO) działa w branży Inne Metale Przemysłowe i Górnictwo. Oto porównanie z najbliższymi konkurentami pod względem kapitalizacji rynkowej:

Firma Ticker Kapitalizacja Wskaźnik C/Z
Greenland Resources Inc. MOLY.TO 193,36 mln CAD —
BHP Group Limited BHP 211,50 mld $ 21,6
Rio Tinto Group RIO 141,37 mld $ 11,8
Vale S.A. VALE 54,05 mld $ 25,4

Kapitalizacje rynkowe są podane w walucie notowań każdej spółki, bez przeliczania, a konkurenci są uporządkowani według tych nieprzeliczonych wartości.

Średni wskaźnik C/Z w branży Inne Metale Przemysłowe i Górnictwo wynosi 18,2x. Greenland Resources Inc. nie ma wskaźnika C/Z, ponieważ obecnie nie jest rentowna.

Wszystkie powyższe liczby są odczytywane z danych tej strony przy każdej dziennej przebudowie. Wyłącznie w celach informacyjnych, nie stanowi porady finansowej. Stan na 21 października 2026.

Powiązane Akcje Inne Metale Przemysłowe i Górnictwo

Zobacz wszystkie akcje Inne Metale Przemysłowe i Górnictwo →

Popularne akcje Materiały Podstawowe

Zobacz wszystkie akcje Materiały Podstawowe →