StockVS

TSX · CAD · ETF

BMO Covered Call Spread Gold Bullion ETF (ZWGD.TO) Analiza ETF

ZWGD.TO
Stopa dywidendy 5,57% Aktywa 40,90 mln CAD Od 12 lutego 2026 Rodzina BMO Asset Management Inc

Ostatnia aktualizacja: 21 października 2026

34,12 CAD
+0,37 CAD (+1,10%)

21 października 2026 · Zamknięcie sesji

Porównaj

Historia Cen

Najedź kursorem, aby zobaczyć kurs zamknięcia z danego dnia. Linia przerywana oznacza otwarcie okresu.

Porównaj ZWGD.TO z… →

Roczna stopa zwrotu ZWGD.TO

OkresW skali roku100 CAD rośnie do
1 rok−0,57%99,43 CAD

Całkowite stopy zwrotu liczone z dziennych kursów zamknięcia, przy reinwestowaniu dywidend. Stan na 21 października 2026.

Stopa zwrotu ZWGD.TO w latach

2025 i 2026 to lata niepełne

Pokaż jako tabelę ↓Pokaż jako wykres ↑
RokStopa zwrotu
2026 (rok niepełny)−2,79%
2025 (rok niepełny)+25,84%

Miesięczne stopy zwrotu ZWGD.TO

−9%+11%
Rokstylutmarkwimajczelipsiewrzpaźlisgru
2026+10,9+7,0−8,9−2,4−0,7−8,7−0,3+7,5−3,5−1,7——
2025—————−2,1+1,9+3,8+10,7+4,2+5,0−0,4

Miesięczne całkowite stopy zwrotu przy reinwestowaniu dywidend; każda komórka pokazuje wartość ze znakiem.

Zmienność i ryzyko ZWGD.TO

Zmienność: 1 rok
Zmienność zannualizowana
25,88%

Zmienność to zannualizowane odchylenie standardowe dziennych stóp zwrotu. Stan na 21 października 2026.

Główne Pozycje

# Symbol Nazwa Waga
1 ZGLD.TO BMO Gold Bullion ETF (CAD Units) 99,97%

Analiza

Z danych

Przegląd funduszu

BMO Covered Call Spread Gold Bullion ETF (ZWGD.TO) to fundusz notowany na giełdzie. Fundusz posiada aktywa netto ogółem w wysokości 40,90 mln CAD. Fundusz jest emitowany przez BMO Asset Management Inc. Fundusz jest notowany od 12 lutego 2026.

Na samą pozycję BMO Gold Bullion ETF (CAD Units) przypada 99,97% portfela.

Analiza wyników

Ostatnie zamknięcie ZWGD.TO wyniosło 34,12 CAD w dniu 21 października 2026. Roczna całkowita stopa zwrotu wynosi −0,57%. Krocząca stopa wypłat wynosi 5,57%.

Rok 2026 jeszcze trwa, a całkowita stopa zwrotu od jego początku wynosi −2,79%.

Profil cenowy i ryzyka

Zmienność zannualizowana dla okresu (1 rok) wynosi 25,88%. W ciągu ostatnich 52 tygodni kurs mieścił się w przedziale od 33,00 CAD do 45,50 CAD. Ostatnie zamknięcie znajduje się 3,39% powyżej tego minimum z 52 tygodni. Zmienność jest obliczana na podstawie zapisanych dziennych kursów zamknięcia, czyli tej samej serii, której używają wykresy na tej stronie.

Wszystkie powyższe liczby są odczytywane z danych tej strony przy każdej dziennej przebudowie. Wyłącznie w celach informacyjnych, nie stanowi porady finansowej. Stan na 21 października 2026.

Więcej ETFs BMO Asset Management Inc