StockVS

TSX · CAD · ETF

MegaShort (-3X) S&P 500 Daily Leveraged Alternative ETF (SPYD.TO) Analiza ETF

SPYD.TO
Wskaźnik kosztów 1,92% Stopa dywidendy 0% Aktywa 5,10 mln CAD Od 22 maja 2025 Rodzina LongPoint Asset Management Inc.

Ostatnia aktualizacja: 21 października 2026

9,23 CAD
−0,17 CAD (−1,81%)

21 października 2026 · Zamknięcie sesji

Porównaj

Historia Cen

Najedź kursorem, aby zobaczyć kurs zamknięcia z danego dnia. Linia przerywana oznacza otwarcie okresu.

Porównaj SPYD.TO z… →

Roczna stopa zwrotu SPYD.TO

OkresW skali roku100 CAD rośnie do
1 rok−33,98%66,02 CAD

Całkowite stopy zwrotu liczone z dziennych kursów zamknięcia, przy reinwestowaniu dywidend. Stan na 21 października 2026.

Stopa zwrotu SPYD.TO w latach

2025 i 2026 to lata niepełne

Pokaż jako tabelę ↓Pokaż jako wykres ↑
RokStopa zwrotu
2026 (rok niepełny)−28,62%
2025 (rok niepełny)−38,25%

Miesięczne stopy zwrotu SPYD.TO

−28%+19%
Rokstylutmarkwimajczelipsiewrzpaźlisgru
2026−2,9+2,7+18,7−27,8−12,9+6,1−0,9−8,1+2,8−3,5——
2025—————−15,3−4,4−6,5−7,7−7,0+0,0−2,4

Miesięczne całkowite stopy zwrotu przy reinwestowaniu dywidend; każda komórka pokazuje wartość ze znakiem.

Zmienność i ryzyko SPYD.TO

Zmienność: 1 rok
Zmienność zannualizowana
40,30%

Zmienność to zannualizowane odchylenie standardowe dziennych stóp zwrotu. Stan na 21 października 2026.

Analiza

Z danych

Przegląd funduszu

MegaShort (-3X) S&P 500 Daily Leveraged Alternative ETF (SPYD.TO) to fundusz notowany na giełdzie. Fundusz posiada aktywa netto ogółem w wysokości 5,10 mln CAD. Koszty roczne odpowiadają wskaźnikowi kosztów na poziomie 1,92%. Przy pozycji o wartości 10 000 CAD daje to 192,00 CAD rocznie. Jako rodzinę funduszy zapisano LongPoint Asset Management Inc. Zapisana data utworzenia to 22 maja 2025.

Analiza wyników

Najnowszy zapisany kurs zamknięcia dla SPYD.TO to 9,23 CAD z dnia 21 października 2026. Roczna całkowita stopa zwrotu wynosi −33,98%.

Rok 2026 jeszcze trwa, a całkowita stopa zwrotu od jego początku wynosi −28,62%.

Profil cenowy i ryzyka

Dzienne stopy zwrotu z okresu (1 rok) dają po zannualizowaniu zmienność 40,3%. W ciągu ostatnich 52 tygodni kurs mieścił się w przedziale od 8,70 CAD do 17,99 CAD. Ostatnie zamknięcie znajduje się 6,09% powyżej tego minimum z 52 tygodni. Zmienność jest obliczana na podstawie zapisanych dziennych kursów zamknięcia, czyli tej samej serii, której używają wykresy na tej stronie.

Wszystkie powyższe liczby są odczytywane z danych tej strony przy każdej dziennej przebudowie. Wyłącznie w celach informacyjnych, nie stanowi porady finansowej. Stan na 21 października 2026.

Więcej ETFs LongPoint Asset Management Inc.