StockVS

TSX · CAD · ETF

Harvest Utilities Leaders Enhanced Income ETF CAD Hedged (HUTE.TO) Analiza ETF

HUTE.TO
Wskaźnik kosztów 1,89% Stopa dywidendy 10,55% Aktywa 102,11 mln CAD Od 20 października 2022 Rodzina Harvest Portfolios Group Inc.

Ostatnia aktualizacja: 21 października 2026

11,01 CAD
−0,10 CAD (−0,90%)

21 października 2026 · Zamknięcie sesji

Porównaj

Historia Cen

Najedź kursorem, aby zobaczyć kurs zamknięcia z danego dnia. Linia przerywana oznacza otwarcie okresu.

Porównaj HUTE.TO z… →

Roczna stopa zwrotu HUTE.TO

OkresW skali roku100 CAD rośnie do
1 rok+6,85%106,85 CAD
3 lata+17,82%163,56 CAD
Od 26 października 2022+12,74%161,31 CAD

Całkowite stopy zwrotu liczone z dziennych kursów zamknięcia, przy reinwestowaniu dywidend. Stan na 21 października 2026.

Stopa zwrotu HUTE.TO w latach

2022 i 2026 to lata niepełne

Pokaż jako tabelę ↓Pokaż jako wykres ↑
RokStopa zwrotu
2026 (rok niepełny)+8,07%
2025+19,04%
2024+18,15%
2023+0,09%
2022 (rok niepełny)+6,04%

Miesięczne stopy zwrotu HUTE.TO

−8%+10%
Rokstylutmarkwimajczelipsiewrzpaźlisgru
2026+4,8+9,9−1,5−0,1−0,2−2,6+1,3−0,5−6,2+3,7——
2025+1,2+6,1+2,8+0,3+2,0−0,1+2,0+1,8+0,5+1,7+1,2−1,7
2024−0,4−1,4+4,2+0,5+4,5−2,1+6,4+3,9+2,8+0,5+5,2−6,6
2023+2,8−1,4+2,8+4,5−7,6+0,5−0,6−2,8−4,0−0,1+6,8+0,0
2022——————————+3,5−0,9

Miesięczne całkowite stopy zwrotu przy reinwestowaniu dywidend; każda komórka pokazuje wartość ze znakiem.

Zmienność i ryzyko HUTE.TO

Zmienność: 4 lata
Zmienność zannualizowana
14,47%
Najlepszy rok
+19,04%

2025

Najgorszy rok
+0,09%

2023

Zmienność to zannualizowane odchylenie standardowe dziennych stóp zwrotu. Stan na 21 października 2026.

Główne Pozycje

# Symbol Nazwa Waga
1 HUTL.TO Harvest Utilities Leaders Inc ETF CAD H 125,45%

Analiza

Z danych

Przegląd funduszu

Harvest Utilities Leaders Enhanced Income ETF CAD Hedged (HUTE.TO) to fundusz notowany na giełdzie. Fundusz posiada aktywa netto ogółem w wysokości 102,11 mln CAD. Koszty roczne odpowiadają wskaźnikowi kosztów na poziomie 1,89%. Przy pozycji o wartości 10 000 CAD daje to 189,00 CAD rocznie. Fundusz jest emitowany przez Harvest Portfolios Group Inc. Fundusz jest notowany od 20 października 2022.

Na samą pozycję Harvest Utilities Leaders Inc ETF CAD H przypada 125,45% portfela.

Analiza wyników

Ostatnie zamknięcie HUTE.TO wyniosło 11,01 CAD w dniu 21 października 2026. Roczna całkowita stopa zwrotu wynosi +6,85%. Stopa zwrotu w skali roku dla okresu (3 lata) wynosi +17,82%. Fundusz dokonuje wypłat przy kroczącej stopie 10,55%.

Najsilniejszym pełnym rokiem kalendarzowym w zapisie jest 2025 z wynikiem +19,04%, a najsłabszym 2023 z wynikiem +0,09%. Liczba pełnych lat kalendarzowych w zapisie wynosi 3, a liczba lat zakończonych wzrostem — 3. Od początku 2026 całkowita stopa zwrotu wynosi +8,07%.

Profil cenowy i ryzyka

W ciągu ostatnich 52 tygodni kurs mieścił się w przedziale od 10,42 CAD do 12,59 CAD. Ostatnie zamknięcie znajduje się 5,66% powyżej tego minimum z 52 tygodni. Zmienność zannualizowana dla okresu (4 lata) wynosi 14,47%. Zmienność jest obliczana na podstawie zapisanych dziennych kursów zamknięcia, czyli tej samej serii, której używają wykresy na tej stronie.

Wszystkie powyższe liczby są odczytywane z danych tej strony przy każdej dziennej przebudowie. Wyłącznie w celach informacyjnych, nie stanowi porady finansowej. Stan na 21 października 2026.

Więcej ETFs Harvest Portfolios Group Inc.